Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Örökre egyedül maradok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örökre egyedül maradok és magányosan leszek?

Figyelt kérdés
25 éves lány vagyok, komoly kapcsolatom még sose volt. Rengeteg fiú barátom van,és mindenki azt mondja, hogy jó fej vagyok, aranyos kedves és vicces, csak kicsit dagadt is. Senki nem fog engem akarni hosszútávon?
2017. jan. 5. 18:44
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
39%
Várj, előkaparom a kristálygömbömet...
2017. jan. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
83%
Lehet. Nyugi, sok fiú is küzd ezzel, csak őket még szidják is érte. Téged legalább nem. :)
2017. jan. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
17%
láttam már kövér nőt palival,szal teis kamuzol magadnak
2017. jan. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
nem
2017. jan. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
37%
regisztrálj társkeresőre,1 nap alatt rádirnak 200 an,de neked egyse lessz jó mert az eggyik nem ir regényt a másik bolond,a harmadik csak bacni akar
2017. jan. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
89%

Ha téged nem zavar a túlsúlyod akkor legyél tisztában azzal, hogy nyilván nehezebben találsz valakit.


Ha zavar akkor fogyj le.

2017. jan. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
71%
Szóval a fiúk szerint, akik személyesen ismernek téged, akár évek óta, azt mondják hogy egyetlen probléma veled a túlsúlyod. Szerinted mi tudnánk attól eltérő hasznos tanácsot adni hogy le kéne fogynod? Értem én hogy olyan férfit szeretnél, aki úgy fogad el ahogy vagy, de ha ilyet nem találsz, akkor bizony lehet, hogy egyedül maradsz.
2017. jan. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Ők sose mondják, hogy ez baj, sőt, hogy így is szép vagyok és cuki. És még sincs semmi komoly?!
2017. jan. 5. 18:56
 9/39 anonim ***** válasza:
75%
Az itteni női felhozatalt és a viselkedésüket ismerve valószínűleg igen. Sok ilyen "forever alone" lánnyal beszélgettem, éééééés tádámm, most jön a meglepetés, sosem én léptem le szó nélkül, sosem én hárítottam semmit, sosem zavartam el senkit sem a külseje, sem az esetleges testi/lelki problémái miatt, hanem tovább beszélgettünk. Egyszerűen undorom van már attól, hogy 10 itteni csajból 9 vagy eltűnik pár üzenet után, vagy nekem kellene a beszélgetést fenntartanom, aztán meg csodálkoznak, hogy nem érdekelnek senkit, pedig ők olyan érdeklődőek és nyitottak, vagy képtelenek normális ütemben válaszolni, mert "elfoglaltak". Undorodom attól, hogy siránkoznak, hogy senki rájuk sem néz, de ha valaki normális módon érdeklődik irántuk, akkor eltűnnek, némelykor még azért hazudoznak is előtte, hogy "jó veled beszélgetni", ha képcseréről - vagy ne adj' Isten, találkozásról - lenne szó, akkor önbizalomhiányból vagy beszariságból megint csak hárítanak. Én megtanultam, hogy az itteni nőktől ne várjak sokat, és igen, amilyen mentalitású csajokkal beszéltem itt nagyrészt, hát nem csodálom, ha tényleg egyedül fognak maradni.
2017. jan. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
0%
te szoktál kezdeményezni kérdező?nálad szoktak?csak nemveszed észre őket mert nem elég jóképűek?
2017. jan. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!