Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha egyedül vagytok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egyedül vagytok és magányosan érzitek magatokat, könnyebben fogadjátok egy férfi közeledését?

Figyelt kérdés
2016. okt. 15. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

Ahogy én vettem észre, általában ilyenkor csak siránkoznak, elhordják az összes pasit, hogy "csak arra kellenek nekik, vagy pedig lúzerek" de közben ugyanúgy nem nyitottak az ismerkedésre, (ezen az oldalon az ismertetőjele: "nem kérek privátot" ) egy követ nem mozdítanak meg, hogy bármi is összejöjjön nekik, csak várják a sült galambot.

Illevte sokszor az egekben az elvárásait, kikosaraznak mindenkit, akiben már egy kicsit nincs meg a kellő dominancia, sárm, karizma.

2016. okt. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%

én nem.


28N

2016. okt. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%

Van benne logika, hogy ha nincs senkim, akkor nyitott vagyok az ismerkedésre, ha van pasim, akkor alap, hogy nem ismerkedek.

De biztos én vagyok túl egyszerű.

2016. okt. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%

Nem.

Persze ha kapcsolatban vagyok, akkor nem ismerkedem.


Ha magányosnak érzem magam, akkor bárki társasága jól esik, de ettől még nem változom csábos nővé :)

2016. okt. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem, nálam ez teljesen az ösztrogénszinten múlik. Pl. ha peteérésem van, néhány napig igazán kedves és megnyerő teremtményeknek látom a fiúkat.
2016. okt. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!