Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan férfiról, aki az első randin BMW-vel jön elém, majd a legelső Mcdonald's-ba ülünk be 2 colára és az egész randi arról szól, hogy az exét szapulja nekem nem kicsit durván mindennek elhordta felemelt hangon?

Figyelt kérdés
Még nekem kellett egy csomószor csitítgatnom, mindenki minket nézett. Szerencsére rövid időn belül mondtam, hogy indulni kéne haza, mert már nem bírtam a kínt.

2017. jan. 5. 19:14
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
77%
Benzinre spórol.
2017. jan. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
84%
Erre most mit írjak? Kellett a BMWs :D
2017. jan. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
27%
előtte gondolom beszéltetek neten,ott nemtünt fel hogy zakkant?
2017. jan. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 kolosszus22 ***** válasza:
67%
Gondolom nem lesz második randi? :D
2017. jan. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Beszéltünk mi már telefonon előtte többször is, akkor is néha szapulta az exét meg úgy az embereket, hogy milyen hülye mindenki, de ennyire nem volt gáz, mint élőben. Pedig külsőre bejött volna.
2017. jan. 5. 19:20
 6/32 anonim ***** válasza:
13%
persze hogy bejött külsőre,hisz minden nőnek az a lényeg,ezért találkoztál vele
2017. jan. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Nem is érdekelt, hogy BMW-je van, csak ő nagyzolt vele. Egyáltalán nem is érdekelt, hogy van e kocsija.
2017. jan. 5. 19:22
 8/32 anonim ***** válasza:
18%

Mondták már, hogy nem minden a külső?


Kellett neki egy lelki szemetesláda, ennyi! Jó voltál neki erre.

2017. jan. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
90%
tiltsd mindenhonnan. egy panaszkodó kis anyucikedvence aki bmw-vel toldja meg a borsónyi önbizalmát.
2017. jan. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 kolosszus22 ***** válasza:
92%

Eleve tahóság egy randin exekről beszélni, hacsak nem a másik fél érdeklődik róla. Ilyen hangnemben meg pláne nem, értelmes ember nem beszél így, még akkor sem ha oka van rá. A másik ha az ex ennyire dühíti és ilyen heves érzelmeket vált még ki belőle akkor tuti nincs is túl rajta. Ergó, akármilyen szemszögből nézzük nem érdemes ilyen pacákkal foglalkozni.

29F

2017. jan. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!