Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki közel 10 évig magányosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki közel 10 évig magányosan él, mármint pár nélkül, van rá esély hogy egyszer csak szüksége lesz egy társra? Vagy teljesen reménytelen közeledni egy ilyen típusú emberhez?

Figyelt kérdés
2017. jan. 6. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves? Férfi, nő? Miért él pár nélkül? Nem elég infó még így sem.
2017. jan. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
32 éves férfi. Nagyon sokat dolgozik.
2017. jan. 6. 17:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor lehet ilyen szakaszában van, hogy nem is akar és a munkájának él. Talán idővel vágyik majd rá, de lehet nem. Ismerek olyat is, aki nagyon jól elvan egyedül, esetleg alkalmi kapcsolatokkal. Ezt igazából csak ő tudja neked megmondani.
2017. jan. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy neki se megy az ismerkedès mint nekem!Èn azért vagyok egyedül,de èn csak 4 ève.f
2017. jan. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
17 éve elváltam,tökéletesen elvagyok egyedül! Igazából ennyi idő után már annyira fgtlen az ember,hogy nehéz lenne alkalmazkodni! Hacsak nem nagyon szerelmes!
2017. jan. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!