Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van rá esély vagy reménytelen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély vagy reménytelen?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok, és olyan lányt keresek, akivel egy életet leélhetek? O.o

Nem tudom miért vagyok ilyen, és igazság szerint zavar, hogy nem megy nekem a szexen alapuló párkapcsolat, de nem vagyok képes megbarátkozni a gondolattal... de arra is kevés esély van, hogy olyan lányt találok, aki hasonlóan gondolkodik, arra még kevesebb, hogy egymasba szeressunk :P

Igazabol elfogadtam már, es nem bánkódok miatta, de azert érdekel, hogy van-e ilyen sorstársam, meg, hogy esélyem van e rá :D



2016. máj. 4. 02:44
 1/6 anonim ***** válasza:
majd jon magától. nekem sem volt még kapcsolatom, 28 leszek, de nem is bánom, még nem akadt olyan, akivel egy életre számítok, ezért nem is volt kapcsolatom, vagyis gy majdnem volt, jó fel ev nagyon nagy barátság után megismertem, és nem az én esetem. majd lessz valahogy :) 18/l
2016. máj. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Akkor most 28, vagy 18? :)
2016. máj. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Hat azt irta 28 lesz, azt nem irta hogy mikor 28 lesz 10 ev mulva😂
2016. máj. 5. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
16 évesen ez még korai kisbarátom..:D mármint olyan lányt keresni akivel egy "életet leélhetsz" :D:D:D:D
2016. máj. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ferdzso83 válasza:
menny, iszogass be bőven megfelelő cimborákkal, majd irány bulizni, és hidd el egy pár alkalom után ( ha nem vagy totál balf... ) tetszeni fog a "nem örök szerelme " témakör is :)
2016. máj. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
16 éves lány vagyok,16-éves fiút szeretek,de szerintem ő el se tudja képzelni,mennyire szeretem...Nekem nem kell más.
2016. máj. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!