Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is túl nagy elvárás van manapság egy férfival szemben az önbizalommal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nem tudok és nem is akarok mindig minden helyzetben határozott, erős, és magabiztos lenni, mert ember vagyok és mint ilyen ez képtelenség, vannak szituációk és helyzetek, amikor, és amiktől félek, vannak olyan témák amikben nem vagyok otthon és nehezebben hozok döntéseket. MERT ELSŐSORBAN EMBER VAGYOK NEM EGY GÉP! Az ember pedig esendő és hibázik, felelősség tudatom viszont van és félek a hibáim következményeitől, és szerintem ezzel minden normális, igazi FÉRFI így van. Rohadtul fárasztó a kedvetekért eljátszani a nagy határozottat, az acélfalat, a rendíthetetlent.

2017. jan. 6. 20:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Ha olyan fárasztó, ne játszd el. Ennyi.
2017. jan. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
rossz tapasztalataid vannak, biztosíthatlak róla, hogy vannak még olyan férfiak, akik férfiként is viselkednek.
2017. jan. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Ha szeretek valakit, akkor ott állok mögötte teljes válszélességgel az ínséges időkben is. A barátom pont azért a barátom, hogy feltárhatja az érzékenyebbik oldalát is nekem. Erről szól az önzetlenség és a feltétel nélküliség. Olyan férfit tudok csak elképzelni magam mellé, akivel szemben ilyen alázatot tudok tanúsítani. Ez nem kamu, tényleg létezik ilyen, csak az ember életében kevés olyan szereplő van, aki miatt félre tudja tenni az egóját, de hosszú távon csak áldozatokkal működhet bármilyen emberi kapcsolat. Még egyelőre nagyon fiatal lány vagyok, így még ha naív vagyok is, továbbra is keresem azt az embert, akit akár magam elé is helyezek.
2017. jan. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%

Igazából a sikeres férfiak olyan szituációkat teremtenek illetve keresnek, ahol magabiztosan tudnak viselkedni.

Sokan mondják, hogy a pénzes csávókra buknak a nők, ez önmagában véve nem igaz, csak olyan helyzeteket teremtenek, ahol sikert tudnak aratni a pénzükkel. Például egy motoros felvonuláson én is magabiztosabb lennék, ha egy Harley Davidson-on ülnék, mint ha ugyanerre a rendezvényre a nagyapám 100 éves kis babettájával mennék.

De ez nem csak a pénzre igaz. Ha egy művészeti kiállításra mennék, ott valószínűleg a művész urak lennének magabiztosak, nem a gázszerelő. De ha a művész úrnak -20 fokban, mint most elbaszódna a fűtése otthon, akkor már egyből nem lenne olyan magabiztos, akármit is festeget.

Minden szituáció függő.

2017. jan. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%
Sok mindenben egyetértek a kerdezovel. Egy ismerkedesi statuszban nem tul ajanlatos megmutatni az esendő oldaladat, mert a legtobb nő szemeben (tisztelet a kivetelnek) rogton nem leszel igazi ferfi, holott szerintem ez az egyik igazi ismérve a férfinak, hogy batran fel meri vallalni a gyengesegeit is...
2017. jan. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 llorTllorT ***** válasza:
29%
Nem lehet hezitálni ember,csak határozottan mint egy katonatiszt. 😂
2017. jan. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%

SZerintem tök félreértelmezitek, sajnos sokan abban bizonytalanok, hogy elég jók-e, elég értékesek a másik fél számára, eza fajta bizonytalanság meg igen, taszítja a nőket, mint ahoyg sok férfi menekül a bizonytalankodó jajnemtudom mit csináljak típusú nőktől (tapasztalat, én is ilyen voltam). Az teljesen oké, ha olyan szituációkban, ahol még nem voltál, nem avgy magabiztos,vagy ha kicsit remeg a gyomrod, amikor elhívod a nőt, csak ne azzal kezd, amivel sok férfi kezdi a randit: leírod, hogy te miért nem avgy jó, mirét vagy egy rakás szerencsétlenség és mihez nem értesz. Magyarán mutasd mega jó odlalaidat, hagyd hogy a másik megszeressen és akkor a bizonytalanságaidat is megszereti.

(Egyébként konkrétan volt olyan randi, nem is egy, aminél a srác elkezdte leírni magát, hogy ő milyen béna a nőknél, meg kevés randija van mert a férfiak a barátzónába teszik... na hát ezzel elérte, hogy én se akarjak tőle semmit.)

2017. jan. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
*nah, mármint a nők
2017. jan. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%

AZ önbizalmat egyszerűen képtelenek megérteni úgy érzem... A pénz csak eszköz... De nem az a cél. Nem látjátok a fától az erdőt, és baromi unalmas egy idő után mindig ezt hallani, hogy nincs önbizalmam pedig rendes vagyok stb. Bezzeg, akinek pénze van blablabla...


A pénz csak eszköz, a cél az önbizalom.


Olyan mintha annyi lenne a dolog, hogy van egy papírod és a cél az, hogy ráírd a neved. A gazdagnak van ceruzája, és ezért magabiztosan ráírja. Míg neked csak, amit találsz. Ha van eszed kreativitásod stb, akkor szerzel egy szén darabot, vagy valamit, amivel tüzet csinálsz és abból lesz szened. Aztán rákarcolod a nevedet. De itt a sok hapsi, aki nem képes megérteni, hogy a cél az nem az, hogy ceruzád legyen, hanem az, hogy üzenetet hagyjál a papíron... Azok lengetik a papírt és mutogatnak a másikra, hogy "De neki van ceruzája, ez így nem ééér! "


Az van, hogy nem értitek, hogy mi a cél, és mi az eszköz. ÉÉÉS még hozzátenném, hogy ha valakinek van önbizalma, akkor az nem eljátsza, hanem van neki és kész. Hiába hozzáértő egy témában vagy nem. Ha nem hozzáértő, AKKOR KIMERI MONDANI és kész. Nem kell hozzáértőnek lenni mindenben. Önbizalom a lényeg, amit képtelenek megérteni sokan. Hogy kimered mondani, hogy "Bocs én ehhez nem értek, mert sosem hallottam róla." és nem rettegsz, hogy akkor megítélnek vagy kiröhögnek, mert van önbizalmad és leszarod, hogy más mit gondol. Vagy ha kiröhögnek, akkor TE nézed őket hülyének, hogy mégis milyen gyerekesek, hogy ezért kiröhögnek. Akinek valódi önbizalma van, az képes ilyeneken felülemelkedni, mert tudja, hogy nem számít és nála van az igazság és a többiek pedig gyerekesek. Ezt nem eljátszani kell, hanem megszerezni. Önfejlesztéssel, elmélkedéssel, munkával, küzdéssel. stb.


És egyébként a #4 is eléggé okosat ír. Abszolút látszik benne, hogy tényleg helyzet függő is tud lenni.

2017. jan. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem is. Rengeteg ismerősnél láttam, hogy amikor a férfi tag megzuhant valami miatt, a nő szinte egyből kevesebbet foglalkozott vele és sokszor ott is hagyta. Egyszerűen a legtöbb fiatal nőnek nem vonzó, ha egy férfi nem határozott és erős. Ezt a mintát látják sokszor az apától, a filmekből, a tinik ilyen könyveken nőnek fel, de még a gyermekmesék is az erős, legyőzhetetlen és talpraesett királyfikról szólnak.

Nekem is volt/van rossz időszakom. Ha akárcsak baráti szinten is szóba került, a férfi barátaim mellettem álltak, érdeklődtek, próbáltak segíteni. A nőiek meghallgattak, mondtak egy közhelyes tanácsot és ennyivel lezártnak tekintették a témát.


#9: Ez szép és jó, csak épp nem állja meg a helyét. Rengeteg srácot láttam, akiknek rendben volt az önbizalmuk középiskolában. Aztán, ahogy új helyre kerültek a felnőttkorban, szép lassan leépült a dolog, annyi kudarc érte őket. Pedig szereztek szenet és hasonlókat. Csak épp nem ez volt az elvárás.

2017. jan. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!