Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok jogos, alapvető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok jogos, alapvető elvárásnak a saját nemetek és a másik nem tagjaival szemben (külön-külön), a saját korosztályotokban?

Figyelt kérdés
Megkérném a válaszadókat, hogy lehetőleg ne a többiek válaszaira reflektáljon, hanem a saját véleményét (ill. nemét és lehetőleg korát) írja meg.

2016. dec. 1. 19:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Másik nem (nem saját korosztály, mert szerintem a 25 éves pasik nem ilyenek, max az idősebbek):

- Dolgozik, munkakeresőben vagy phd

-A bulin kívül más is érdekli

-Van némi fogalma a világ működéséről

-Nem eszi meg a kosz, tud magáról gondoskodni


Saját nem, saját korosztály: ugyanezek

25/N

Megint más a téma, ha nekem tetsző férfiakról van szó. Nőkkel szembeni általánso elvárásról megint nem tudok írni, mert az nem az enyém lenne. A párom elvárásait, bármik legyen is azok, úgy tűnik teljesítem.

2016. dec. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

- hűséges

- őszinte

- szexuálisan vonzó(számomra)

- értelmes(nem kell, hogy valami agyonművelt nagyokos legyen, bőven elég, ha érdeklődő, nyitott a világra, szóval ne legyen buta, primitív, beszűkült)

- szorgalmas

- odaadó


34/F

2016. dec. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Az ég világon semmit nem várok el a másik nemtől. Így legalább nem tudnak csalódást okozni.


27F

2016. dec. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Költőnő? ***** válasza:

Ne legyen: agresszív, szűk látókörű, gyáva, lusta, szélsőséges, önző, túlságosan otthon ülő, igénytelen, sótlan, humortalan, rosszindulatú, a véglegetekig makacs.

Legyen: humora, kreatív, önálló, udvarias, értelmes, törekvő, empatikus, őszinte, kommunikatív, önálló gondolkodással bíró, igényes, egyenes, gerinces, hibáit beismerni tudó.

Nem hátrány; határozott, magabiztos.

Utóbbi kettő nem esszenciális.

2016. dec. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket. Az eddigiek azt sugallják, hogy a két oldaltól pontosan ugyanazt várják az emberek. Ez reális?


#1 "Megint más a téma, ha nekem tetsző férfiakról van szó." Vajon hogy kerül a kérdés a "társkeresési problémák" kategóriába? :)


#4: Létezik-e olyan, aki ennek mind megfelel?

2016. dec. 1. 22:17
 6/18 Költőnő? ***** válasza:
Biztos létezik.. Bár egyben még nem sikerült megtalálni. Dehát tökéletes ember nincs, jobb esetben tanulunk a hibáinkból és fejlődünk. Minden kapcsolatban szükséges a kompromisszum. Én se vagyok egy matyóhímzés. De tisztában vagyok a hibáimmal és dolgozom rajtuk.
2016. dec. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Azért nem azt írta, hogy repüljön, ezek elég hétköznapi dolgok.


Engem az érdekel, mit jelent ilyen vonatkozásban a szorgalmas, odaadó?

2016. dec. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Költőnő? ***** válasza:
Hétköznapinak kellene lennie és hát szerencsére a nagy része az én ismeretségi körömben alap is, de a gykt olvasgatva meg egyáltalán nem az. Mondjuk sosem hittem a netes ismeretségben és az a néhány személyes tapasztalat, meg amiket itt olvasok; csak megerősített ebben.
2016. dec. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

Alapvető elvárásokról volt szó, ezeket leírtam.

Ha azt írnám, fontos hogy jó embernek tartsam és felnézzek rá: az nem elvárás, és még csak nem is tulajdonság, hanem inkább maga a személy.

Persze jó ha van humora, de a humorérzék nem csak úgy működik, hogy engem nevettet meg, hanem úgy is, hogy adott esetben velem nevet. (Vagy én nevetek azon, hogy ő hogyan nevet.) Fontos még az őszinteség, talán ez még felkerülhetett voln a listára.

2016. dec. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

"Azért nem azt írta, hogy repüljön, ezek elég hétköznapi dolgok."


Külön-külön igen, de azért egy személyben egyszerre... hát, szerintem én nem ismerek ilyet.

2016. dec. 2. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!