Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pasik, férfiak! Elrettentene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, férfiak! Elrettentene az ismerkedéstől, ha megtudnátok, hogy a kiszemeltetek nyers vegán és feminista?

Figyelt kérdés
Ez a hétköznapi életben annyit tesz, hogy semmilyen állati eredetű ételt nem enne, szinte csak nyers zöldségeken és gyümölcsökön élne. Nem sütne nektek sose sütit, se húsos ételeket. Étterembe se megy, mert tudja milyen eredetű és milyen körülmények közül kerültek ki az ott felszolgált ételek. Meg nem szívlelné a nőket becsmérlő vagy lenéző megnyilvánulásokat, a vicceket sem. Filmekben is ha ilyet hall, akkor rossz kedve lesz és felhúzza magát.
2017. jan. 6. 23:55
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
44%
Egy kicsit elrettentene, ha arra gondolok milyen büdőseket fingana. A macskám szarjánál is büdösebb lehet a kakija. Mindjárt öklendezek.
2017. jan. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
88%
Nokent is remesen hangzik ez az etkezeses mizeria,es a tulzott feminizmus is,pasikent meg nehezebb lehet ezt toleralni.
2017. jan. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
61%
pszichoterapeuta vagyok..irj segitek..
2017. jan. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A legrosszabb ***** válasza:
86%

Szerintem ő előbb akadna ki rám, hogy sertéshúst, marhahúst, csirkehúst eszek. :D


"Filmekben is ha ilyet hall, akkor rossz kedve lesz és felhúzza magát."


Emiatt viszont beteg! Vonuljon egy lakatlan szigetre, ott semmi sérelem nem érheti egy-egy rákcsípésen kívül.

2017. jan. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
72%
Orál sincs a "hús" miatt?!
2017. jan. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
52%

a vegán rész miatt nem ismerkednék vele. A feminizmushoz meg kapna tőlem egy jóadag hímsovinizmust és akk kvittek vagyunk. ^^


tartós kapcsolat lenne


#harmónia

2017. jan. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
46%
Elrettentene. A feminista, amíg nem a habzószájú pasigyűlölő "femináci", nem zavar. Azt megértem hogy a becsmérlésen, lenézésen fennakad, meg egy durvább viccen, de azért egy enyhe poénon is felhúzza magát meg hisztizik sok lenne. De hogy csak nyers zöldséges és gyümölcsön él nagyon furcsa. Hallottam hogy ez most valami aktuális étkezési "trend" hogy úgy mondjam, de ezt már sokallom. Ha nem eszik húst megértem, de mikor semmi olyat nem eszik meg állathoz köthető, mert a tojás miatt is tyúkok szenvednek meg csakis helyi gazdaságtól származó eredetet igazoló papírral rendelkező bióalmát fogyaszt azt azért már ne. Arról nem is beszélve hogy a nyers gyümölcs és zöldség mennyire egészséges, ha mást nem fogyaszt mellette. Vagy tömi magát mindenféle bogyóval és porral hogy elég energiája legyen?
2017. jan. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
#7 Fogalmam sincs, hogy mennek ilyen szinten a dolgok a vegánoknál, a kérdésem a képzelet szüleménye. Pasi riasztó dolgokról beszélgettünk a baráti társaságban és ezek jutottak eszembe. Gondoltam lecsekkolom mások véleményét is ezzel kapcsolatban. De akkor jól sejtettem, hogy nem túl nyerő dolgok. :)
2017. jan. 7. 00:28
 9/28 anonim ***** válasza:
66%

barbara4u2c


imádni fogod. :D

2017. jan. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
66%
Akkor jo ha csak kitalacio,meg is ijedtem,hogy letezik ilyen no a foldon:D
2017. jan. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!