Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek feminista férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek feminista férfiak?

Figyelt kérdés
Vagy legalább olyanok, akik nem nőgyűlölők?

2016. szept. 3. 20:29
1 2
 1/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
96%
Persze.
2016. szept. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Igen. Párom is feminista. 20N
2016. szept. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%

Feminista is akad, de a nem nőgyűlölő viszonylag gyakori.


24/F

2016. szept. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%

Először tisztázzuk, mit is értünk feminista alatt...

Én támogatom a nemi egyenlőséget sok esetben, de a biológiát nem lehet megkerülni! A nő az nő, a férfi meg férfi.

2016. szept. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Léteznek illetve korábban is léteztek feminista nézeteket támogató férfiak. És szerintem többsége a férfiaknak kifejezetten szereti a nőket, nem hogy egyáltalán nem gyűlölnék a nőket. Na nekik a hangjukat nem nagyon hallod, mert szépen elvannak, mint a befőtt a párjukkal, családjukkal.

Itt sem mindenki az, vannak rendes srácok is.

2016. szept. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%
Én, nagyon támogatom. Századokon el voltak nyomva. A pasi tartotta el a nőket. Most megadom a páromnak azt a szabadságot, amit a évszázadokon át nem élvezhettek. Vagy is, most, nyugodtan eltarthat. Nehogy azt érezze, hogy még mindig el van nyomva.
2016. szept. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%

Én nem gyűlölöm a nőket, egyenlőségpárti vagyok, de feminista nem abban az értelemben, amit manapság jelent: többletjogok, pozitív diszkrimináció stb.

Te viszont férfigyűlölő lehetsz, ha egyáltalán ilyen kérdés (létezik-e nem nőgyűlölő férfi) felmerül benned.

2016. szept. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
38%
6-os Régen is voltak kitartott férfiak meg ma is. Csak nem verték/ verik nagydobra, kevesebb publicitást kap.
2016. szept. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
9%

Feminista férfiak? Számuk nagyjából a hímsoviniszta nők környékére tehető... :D


Nem nőgyülőlő sok van, szerintem a többség ide sorolható.

2016. szept. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
37%

Jah.Egy részük a Pride-on vonul a másik meg papucs....

Viccet félre téve biztos hogy van.Akárcsak olyan aki nem hímsoviniszta.

Én egyik se vagyok.Én vagyok az úr a háznál,de az asszony nélkül nem döntök mivel együtt élünk és egy a jövőnk.

2016. szept. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!