Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Akik fent vagytok valamil...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Akik fent vagytok valamilyen társkereső oldalon, mik az ismerkedési szokásaitok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


31 éves férfi vagyok és mostanában regisztráltam egy társkereső oldalra, mert átmenetileg a munkám miatt nem sok időm van eljárni ide-oda.

Komoly kapcsolatot keresnék és arra lennék kíváncsi, hogy hányan vannak akik hasonlót keresnének és hajlandóak is kedvesen állni egy férfihez aki normálisan közelít hozzájuk. Az eddigi tapasztalataim siralmasak, sokan két-három találkozó után eltűnnek szó nélkül... Én megértem ha nem, de akkor is lehetne ezt közölni normálisan is nem így. Ezért lennék kíváncsi, hogy kinél hogyan néz ki az ismerkedés, visszautasítás?


A becsmérlő válaszoktól kíméljetek meg, legyetek szívesek!


31F


2017. jan. 7. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Aki minden szó nélkül lelép, az gyáva. Nem meri a szemedbe mondani, mert nem akar megbántani.
2017. jan. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy ha a munkád miatt nincs időd eljárni ide-oda, akkor hogy van időd arra, hogy társkeresőn csetelgess meg randizgass?
2017. jan. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A munkám egy részét otthon is meg tudom csinálni... Közben nem lehetetlen néhány levélváltás.

Az eljárni ide-oda azt úgy értettem, hogy tetemesebb időm nincs eljárni koncertre, színházba, fél napos programokat szervezni. Egy 2-3 órás randira van időm.

2017. jan. 7. 15:19
 4/5 anonim ***** válasza:
2-3 találkozó alatt eldől, hogy akartok-e egymástól valamit, illetve kéne, hogy legyen egymástól olyan elérhetőség, ami szó nélkül eltűnést nem tesz lehetővé. Nem veszi fel a telefont?
2017. jan. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
20%
Elmondom mik az ismerkedési szokásaik: ész nélkül válogatnak, emberszámba se veszik a másikat, a kedves, értelmes, szép levelet író férfiakról tudomást sem vesznek, vissza se írnak. A média iszonyat magasra helyezte a nőknél az elvárásokat és gyakorlatilag már senki se tud megfelelni ezeknek az össze-vissza hazudozó, megnyerőnek tűnő kigyúrt hapsikon kívül akik viszont csak a szexre mennek. Így a nők idővel minden férfit kollektíven gyűlölni kezdenek miközben az értelmeseknek esélyt nem adnak, el se olvassák a leveleiket! Ez egy örök körforgás.
2017. jan. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!