Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik az a netes társkereső,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik az a netes társkereső, ahol tényleg komoly szándékú férfiak vannak? Vagy esetleg ismerkedési hely Pécsen?

Figyelt kérdés
Már lassan 2 éve próbálkozom, de csak idióták találnak meg. Szó szerint.
2009. jan. 12. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Én itt találtam meg a feleségem, bízom benne, hogy neked is megkerül innen a párod. :)


Amúgy azért az se mindegy, hogyan próbálkozol. Milyen az adatlapod, te is írsz másoknak, vagy csak azt várod, hogy mások írjanak neked? Sok múlik ilyen apróságokon is.

2009. jan. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A párommal a www.love.hu-n ismerkedtem meg. 5 hónapja vagyunk együtt. Ez eléggé kulturált hely. Tudom még ajánlani a www.talalka.hu-t is.

Én próbálkoztam a www.chat.hu-n is, bár az nem társkereső. Ott nem is érdemes próbálkozni, mert ritka kivétel, hogy normális emberre lelj (vagy csak én vonzom az idiótákat?:)), de azért akadnak kivételek...

2009. jan. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Írj nekem, én pécsi vagyok :)

(Mondjuk valószínűleg nálad fiatalabb)

2009. jan. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ismerkedési hely Pécsen, háát nem sok van, az biztos. Írj nekem, én pécsi vagyok :)
2009. jan. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem mindegyiken vannak komoly szándékúak. Sőt, chaten is bőven vannak. Pl. chat.hu-n is sok van, csak találd meg a több ezer között a számodra szimpatikust. Az biztos, hogyha arra vársz, hogy ő találjon meg akkor arra várhatsz. Női névre alapból ugranak tucatjával, de ezek 99% olyan lesz, amitől biztosan elmegy a kedved. Gondolom a netes társkeresőn sincs másképp a helyzet, csak a chat világa talán kicsit gyorsabb, pörgősebb.

Ha chat, akkor jó ötlet lehet normális szobákat keresni első körben, aztán az ottani beszélgetőtársakat figyelni, hogy van-e köztük normálisnak látszó. Bár végülis társkeresőre ugyanezt elmondhatom, csak szoba helyett fórum.

2009. jan. 14. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is pécsi vagyok amúgy. :D
2010. febr. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!