Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van valami leszbikus ismerkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami leszbikus ismerkedési mód? (Pécsen vagy netes társkeresö féle)

Figyelt kérdés

Ha valamilyen oldalt tudtok, akkor csak magyar érdekelne, ha helyet akkor csak pécsi...

Köszönöm ha segít valaki és nem csak beszól :)


16/L


2010. nov. 11. 22:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

többen írták már, én se javaslom a netet, rengeteg a kamu, "szórakozó" hülegyerek


sajna nem vagyok pécsi, így segíteni ebben se tudok

de ha csak 16 vagy, nem is biztos, hogy olyan szórakozóhelyekre beengednek

2010. nov. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Igen tudom, hogy nem engednének be olyan helyre.. de egyedül amúgy se mernék oda menni.. kitudja milyen emberek járnak oda :/


Gondoltam, hátha van valami alternatív mód...

2010. nov. 11. 22:26
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

hát csajos helyekre biztos nem járnak olyan vad alakok

alternatív módok biztos vannak, csak meg kell őket találni


ismeretségi körödben?

2010. nov. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nincs nagy ismeretségi köröm...
2010. nov. 11. 22:30
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

[link]


vagy


[link]


Pécset nem ismerem nagyon, csak nyáron voltam ott,gondolom Pestre nem szoktál járni, ott beengednek simán am 16 évesen is bulikba :) legalábbis tőlem még soha nem kértek személyit, bár mondjuk nálam ez már nem is játszik :) sok szerencsét az ismerkedéshez! az angyalkákon szoktak vidéki bulikat is hirdetni meg vadássz rájuk leszbikus oldalakon is, ha egyszer belekerülsz, akkor utána már minden jön magától :)

2010. nov. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Én biszex vok, de ha gondolod, írj privit, szívesen ismerkedek! :) 20/L
2010. nov. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ezt az angyalkákat megnéztem már, de mintha csak szexhirdetésekkel lenne tele.. nem találtam leszbikus ismerkedös részt :S
2010. nov. 11. 23:45
 8/15 A kérdező kommentje:
Most nézem, hogy én valamit elírhattam, mert nem ugyanaz az oldalt. Akkor mégis köszi :)
2010. nov. 11. 23:45
 9/15 anonim ***** válasza:
87%

Az angyalkák.hu-val csak az a baj hogy fizetős lett igy sokan megszüntették a regisztrálásukat, (én is), de a pinkvanilla-án ahogy látom ott majdnem mindenki fennt van aki az angyalkák.hu-n fennt volt.

Szerintem a [link] a legjobb.

De van még a pride.hu, bár ott meleg fiuk is vannak, sőt többen vannak fennt fiuk mint lányok.


Még pár:

randi.gay.hu (fiu, lány vegyesen)

leszbirandiparty.hu (nem annyira hires oldal ugyhogy nem sokan vannak fennt)


Szorakozóhely Pécsen a google segitségével:


-Pécs Verseny utca 29. Meleg szorakozóhely.

-Pécs Club mediterrán nevű hely Leszbikus szorakozóhely. (pontos cimet nem tudom).

Hirtelen most ennyi. Remélem segitettem valamennyire.


22/L

2010. nov. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 kkzz ***** válasza:
75%
Club Mediterrán a DÉLHÚS-nál van, a buszmegállónál. Amúgy én eddig azt hittem az melegbár, de akkor mégsem.
2010. nov. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!