Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mint ember a padlóra kerültem, akkor érdemes ismerkedni, vagy majd ha felálltam,30 éves férfiként? Vagy (ti) hölgyek csak egy testileg lelkileg toppon lévő pasira vágynak?

Figyelt kérdés

"Én mindig is jó szándékú gyerek voltam, csak mire a szándékom végére értem, rossz lett."

Kb így jellemezném magam röviden.


Miért vagyok padlón? demó: nincs párom, nincs házam, nincs autóm csak egy totálkáros roncs, a babetta (simson,robogók) meg addig lett szerelve nagy szerelők által hogy inkább 3ad áron eladtam őket. Ja amim van 2 millió tartozásom,egy munkahelyem ami veszélybe került, bírósági ügyem, amit megelőz egy próbára bocsátás.

Jó tulajdonságaim: hűséges becsületes, normál értékrendü nem iszom nem dohányzom nem drogozom, szeretek dolgozni.

Sajnos külsöre nem a legszebb. Bár dicsérnek páran, de lehet érdekből. Na meg két kisebb betegségfélém vagyis olyasmi ami lelki eredetü.

Teljes szöveg lent....


Én úgy tartom, ha van az embernek támogatója, motivációja (miss motivációja) aki segíti könnyebb talpra állni.

Sok kapcsolat megy tönkre akár melyik fél padlóra kerülésétől (elvetélt nő munkanélküli ffi vagy súlyos betegség) pedig akit szeretünk mellette kellene maradni a bajban is szeretni. Okés ez egy nyálas gondolat a világ ritkán ilyen.

Egy nő is kerűlhet padlóra. Amiket halottam, apuka nem akart apuka lenni,inkább lelépett a terhes barátnő vagy a kismama mellől. Közös lakásból a tvvel és a bútorokkal együtt távozik a pasi. És sokszor miss tökéletesnek hiszem magamat is utoléri a sorsa.


Hát engem is utolért, pedig nem voltam elszállva magamtól, inkább önbizalom hiányos gyerek voltam, amikor a egy kicsit felragyogott életem egén a nap mindig jó nagy vihar követte.

Vidám és szép gyerek voltam egészen általános iskoláig.

Ott sokat szenvedtem, zsenit akartak csinálni belőlem, átlagos gyerek voltam .8osztályos egyházi gimibe járattak de .... nagyon nem kellett volna, főleg,hogy nem volt kiút onnan. (Ha valakit nagyon érdekel leírom ....) Lelkileg tönkrementem ennek testi tünetei lettek, főleg szexuális téren.

Érettségi után 2 felhőtlen én technikum (szkiben) amikor ragyogott a nap nem tanultam osztály elsö voltam,mert néha figyeltem órán. Itt egy autóbaleset adta az árnyékot, de sztár lettem az iskolában ezután.

Aztán főiskola, ami érdekelt az ment ami nem abból buktam jó párszor. Közben egy 3,5 éves szerelem annak vége nem azért de közrejátszott, hogy a főiskolát ott hagytam. Semmi gond nem lett volna ha kamattal együtt 1250000 ft diákhitel nem lett volna a nyakamban.

Elmentem dolgozni, a minimum 2szeresével törlesztettem a diákhitelt de csak nőtt, okés ilyen csapdába is már sokan léptek.

6és fél éve dolgozom, volt benne külföld belföld, közben jöttek mentek a lányok. Elvoltam néha elszálltam cigi energiaital csoki amit megkívántam megvettem. Discok, koncertek apa autójával a világ végére.. is jól éltünk, nagyszüleim is támogattak kis munkáért nagy fizetéssel. Közben nagyobb összeggel törlesztettem a diákhitelt de még mindig lassan ment lefelé.

INNEN INDÚL A LÉNYEG:Egyre jobb munkahelyek egyre magasabb fizetés. Közben újabb szerelem és itt csúsztam meg a lejtőn. Rossz lányba szerettem bele, a lánya apja lelépett mellőle és ez előjel kellett volna hogy legyen. Pénzügyileg kihasznált, ha az öreg alkesz szüleivel bajba volt akkor nagyon szeretett...hozzám menekűlt, olyankor álom volt minden. Kislánya is imádott, mese volt de én elhittem.... akkor elment a pénzem a családosdira. Diákhitelt törlesztgettem.

Úgy volt, hogy összeköltözünk csak éppen az én fizetésem meg a gyerek utáni pénzekre azt mondtam, hogy ha vége lessz a kapcsolatnak sem, veszek ki albérletet.

Eddigre 1 éves volt a fundamentám (4éves futamidejü), amit késő kezdtem el, sokan ellene beszéltek,mások erőszakosan győzködtek ez eltántorított.

Szerelmes voltam, de vége lett... de ilyen szívatós vége lett, néha villantott egy reménysugarat a lány...rózsa, gyűrű térdelés, lánykérés, nagyon meglepődött nem mondott nemet, hanem valami olyasmit, hogy nem most nem így kelet volna...bizonytalan volt. Otthagytam a bizonyítékot hogy szeretem.

Másnap a "nem mostra" kiderült van egy pasija aki kezelgeti(melettem is megtette). Bunkó módon elhozták a gyűrűt, a lány akivel 5 perce szépen beszélgettünk a neten hozzám vágta. Szomorúság düh meglepettség.... keveréke a pasi autóját megrugdostam. Szálljon ki ha férfi nézzek a szemébe ki kezelgette az exem..... két év próbára bocsátás na meg 50 e az ügyvédnek lett a vége, elrontottam az első vallomás ügyvéd nélkül.


Nagy álmom volt egy középkategóriás autó, na meg normális barátnő normális kapcsolat. Utóbbiakra nem láttam esélyt, legyen nekem luxus megvettem álmaim autóját hitelre. Diákhitel is megindult lefele autó is havi 21000 böl megvolt. 29 éves pasinak illik autó, na meg lehetett vele spórolni. Pestre felmentem olcsóbban mint vonattal meg bkvval. Közben randizgattam csajozgattam, bulik néha rendezvények volt pénzem mindig néha kicsit megszorultam ha nagyobb összeg kellett az autó karbantartására (nem utolsó pillanatban cseréltettem alkatrészt).

Fundamenta növögetett diákhitel csökkent,autóhitel szépen ment lefele (látszólag).

Közben szó szerint, egyik felettesem belevitt egy céges autó törésébe. Kiszállt nézte elférek e "gyere gyere kicsit jobbra gyere állj meg kilyukadt a hűtőd." felelősség a sofőré. Autómentését mutyiba olcsón akarták 3szorosa kár lett belőle. A hűtőt vonogatták 10 részletben.

Még mindig tűrhető volt a helyzetem bár már szorult a hurok.

2016.11.24. becsapott a villám vagyis a köd.... nem részletezem de balesetet okoztam másik autóban idős nénik...ha a szél megfújja őket is 8napon túl gyógyulnak....1m forint a kár meg az én autóm totálkáros (hiteles).

INNEN A TOTÁL BAJ

Hitelbiztositék az autóm volt. Bank rendes fizethetem ahogy eddig,de egy ronccsal mit csináljak? Bontóba úgy adhatom le,ha megveszem ha megveszem hitelkiváltó kölcsön. Nem lenne rosszabb sokkal mint az autó hitel de ez lenne a maximumom.

Szegcsont törés miatt 1 hónap betegszabi táppénz szabi keveréke. Táppénzt majd kapom egyszer. Na ez 2 rossz hónap lenne. De mivel világ bűnöse lettem, (személyi sérüléses közl baleset) ügyvéd rendőrségi kihallgatás bírósági tárgyalás. Példát kell statuállniuk, legenyhébb verzió jogsi marad pénzbüntetés vagy közmunka. Legrosszabb mivel van egy próbára bocsátásom ami nem telt le, kettőt összevonják 2 év felfüggesztett és jogsi elvétel minden kategóriában. Vszinü 2 év felfüggesztett és b kategória elvétele.

Ha pénz büntetés ha jogsi elvétel(munkahely ugrik) akkor is pénzügyileg hitel diákhitel fundamenta telefonszámla befizetés levonás (3hónap még) olcsó kaja meg amit anyu föz itthon. Néha egy luxus péksüti ennek is oka van, hogy néha kell. És ennyi a fizetésem.

Ja kimaradt amióta dolgozom az emésztésem rossz.Voltam ultrahangon minden okés volt, tükrözni kellett volna de ez más téma, legyen igaza a dokinak ez csak idegi alapon van. Na de sajnos van egy másik bajom is , egészséges potens ffi vagyok, merevedési zavarokkal elsőre pár alkalommal nem megy ugy ahogy kellene, utána én vagyok a lepedö akrobata de nekem több idö kell a szexig ez pszichológus szerint a gimire vezethetö vissza....nos pszichológus heti 10 e minimum. Az emésztési gondok miatti szerek havi 2000 ft, ami egy kiegyensúlyozott életnél nem kell.... vannak boldog tünetmentes hónapok és vannak sztesszesebb idöszakok. Nagyon vágyom párra, esküvőre, házra (családira)gyerekre és kutyára.

Jön, majd a letolás minek éltem luxus életet. Gimiben az osztálytársaim jobb móduak voltak. Ott elhittem az az élet amit ők élhetnek (10 20 e havi zsebpénz) az az igazi azt akartam bepótolni. Kevesebbet költöttem mint a kortársaim barátaim. Csak ök jobb pasik/csajok voltak találtak párt és ketten el éldegélnek. Közös ház közös autó közös öröm közös bánat.

Sokat invesztáltam lányokba, rámkaptak megszokták a jót, akit cserébe lefektethettem volna azok felénél beégtem.

Az autót a kint keresett pénzem feléből vettem.

Letolással ne fáradjatok, tudom én hogy sz..r vagyok, a kérdésre is sejtem mik fognak jönne, de hátha valami okos is jön.

Ja ladys and hölgyeim....sajnos vannak akiknek mindeggy csak legyen már valakijük,akit lehuzhatnak, vagy elmondhassák,hogy van azok véleménye nem igazán mérvadó...ha tényleg normális társra vágytok és vannak belső elvárásaitok akkor írjatok.



2017. jan. 7. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Rendesen elfáradtam mire elolvastam kissé zagyva de a lényeget értem. Én nem a te korosztályod vagyok de a párom igen szóval valahol kompetens válaszoló vagyok. Az nem világos nekem hogy mennyi az esélye hogy ép bőrrel kihúzod illetve hogy meddig tart a mostani állapotod?

Viszont szerintem érdemesebb lenne kivárni míg rendbe jössz anyagilag az valamennyit javít a pszichés állapotodon is. Én a helyedben inkább az életem átértékelésére fordítanám az időt. Egyértelműen rossz az emberismereted és ha ezen nem javítasz mindegy ebből a sz.arból kimászol-e mert idő kérdése hogy újra gödörbe lépj. És felállítanék egy fontossági sorrendet is. Nem biztos hogy a megfelelő dolgokat helyezed előtérbe.

Jelen helyzetben egy barátnő anyailag és időben is venne el tőled amire szerintem semmi szükséged emellett ha nem jön össze csak még vacakabbul éreznéd magad. Szerintem nem ér ennyit a dolog.

Mint nő akinek még van ideje családot alapítani lehet adnék egy sanszot a dolognak ez attól függ mennyire vagy búvalbélelt a mindennapokban viszont ha 30-as korosztály lennék és közeli cél lenne a családalapítás (mondhatjuk szorítana az idő) jobban elgondolkoznék.

21/l

2017. jan. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Én hozzád képest egy győztes vagyok,pedig én is egy orbitális lúzer vagyok.
2017. jan. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2örömmel tölt el, hogy megmutathattam van a te helyzetednél roszabb is.
2017. jan. 7. 20:34
 4/5 anonim válasza:

Soha ne add fel! Először is lelkileg erősödj meg, és addig ne akarj görcsösen párt. Ha jobban érzed majd magad, más lesz a kisugárzásod és könnyebb lesz kapcsolatot teremteni. Szigorú beosztással át lehet vészelni az anyagilag nehéz helyzeteket, csak arra vigyázz, hogy több adósságot ne szedj össze, annyit kell beosztani, amennyi van.

Ami még fontos, hogy ne agyalj túl sokat, tedd a dolgod!

Nem a Te korosztályod vagyok, kb anyukád lehetnék, de meg tudlak érteni, nekem sem volt egy sétagalopp az eddigi életem. Ha csak dióhéjban írnám is le, hosszabb lennék, mint Te :)

Tartsd mindig a fejedben:

MINDEN HEPE UTÁN JÖN EGY HUPA!

2017. nov. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
1es 4es köszönöm a válaszokat picit pozitîvabvan látom 11 honap után a világot talán mèg (fele) ennyi ès ott fogok tartani mint 2-3ève
2017. nov. 26. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!