Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet ismerkedni komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni komoly kapcsolatra vágyókkal?

Figyelt kérdés
25 éves szingli nőként merre keressem őket? Úgy gondolom, hogy egy szórakozóhelyen nem biztos, hogy komoly kapcsolatot tudok kialakítani, persze próba szerencse, de a legnagyobb gond, hogy utálok bulizni. Inkább olvasok és művelődök, vagy koncertre járok. Nem vagyok tökéletes, tehát én se tökéletes pasast keresek, csak valakit aki megbecsül és szeret. Merre keressem őket? :)
2017. jan. 7. 19:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%
Most kapsz 500 levelet, egész háremed lesz.
2017. jan. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Én inkább személyesen ismerkednék :)
2017. jan. 7. 19:24
 3/26 anonim ***** válasza:
Erre en is kivancsi lennek:)
2017. jan. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
elittár... na jó nem :D Szerintem menj olyan helyekre ahol igényesebb pasik vannak és úgyis megtalálnak majd, nem is kell majd kezdeményezned.
2017. jan. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
De milyen helyekre? :D Kis városban lakok, itt nincs is semmi igazán
2017. jan. 7. 19:30
 6/26 anonim ***** válasza:
Akkor kénytelen leszel interneten ismerkedni vagy elmenni nagyobb városokba.
2017. jan. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
61%
Könyvtár vagy vmi kulturális hely, program, bár én inkább bulihelyen tudnék ismerkedni, mert sztem a modern disco zenét és feelinget, de az egészségem miatt már nem tudok eljárni.
2017. jan. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Első lehetőség, hogy itt, aki rád ír majd, beszélj vele, kiderül hogy szimpatikus e, aztán skype (kötelező) és ha akartok, akkor 3-4 nap beszélgetés után találkozhattok (személyes találka pipa).


Ha ezt nem szeretnéd, ugyanezen a vonalon elindulva regisztrálj társkeresőre és követed az előbbiekben leírtakat.


Ülj be kávézóba, könyvtárba és várj...mindenki ezt szeretné, minden lány ezért olvadozna, hogy valamelyik szimpatikus pasi leszólítsa. De, lehetséges ez ma már? Hisz a legtöbb ember konkrét célokkal megy adott helyekre. Én sem azért nem szólítok le egy szimpi lányt egy kávézóban, mert nem tehetném meg, vagy mert nem tudnánk beszélgetni. Egyszerűen az az adott lány sem ismerkedni akar, kávézni jött oda, legalábbis a legtöbb. Azt, hogy ki nyitottabb ennél többre, szinte lehetetlen kitalálni, mert mindenki telefont nyomkod vagy még csak szemkontaktust sem mer tartani 4-5 másodpercig.

Ez a kávézó is járható út, de akkor legalább szemezz valakivel vagy adj valami jelet aki megtetszik. Szerintem ez érthető, hogy nem fog valaki leszólítani, csak azért mert olvasol egy könyvet vagy a telót nyomkodod lehajtott fejjel.


Eljársz házibulikba ismerősök által, ahol majd megkérsz egy kedves "akárkit" hogy mutasson be valakinek, akit már ismer és egy kicsit tud mondani róla pár infót, hogy szingli e, mit/kit keres. Ez a legjobb, leghatásosabb.


Diszkókat, kocsmákat, pubokat nem ajánlom.


De szerintem ezeket már eddig is tudtad. Fölöslegesen írtam el.

2017. jan. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm 8-as :) Kávézókban és könyvtárban nem volt szerencsém, egyébként a kettő közül inkább a kávézó az esélyesebb. Bár ez igaz, senki nem ismerkedni jár oda, de hátha :)

Így lehet ismerőst kell megkérnem, talán ez a legkönnyebb, ha ez se jön be, akkor internetes, de attól tartok egy kicsit :)

2017. jan. 7. 19:44
 10/26 anonim ***** válasza:
Tök mind1, hol ismerkedsz, mindenhol kifoghatsz potenciális hülyét mindkét nemnél. Legjobb az, ha egy pár barátnőt megkérdezel nincs e egy szingli ismerősük akit nagyjából ismernek is. De persze még ez sem garancia semmire.
2017. jan. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!