Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol és hogy érdemes társat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogy érdemes társat keresni komoly kapcsolatra Gyöngyösön?

Figyelt kérdés
Nem olyan régen költöztem Gyöngyösre munka miatt, de a 3 éves kapcsolatomnak most lett vége. Nincs sok ismerősöm a környéken, és a lányokból akiket ismerek azok vagy kapcsolatban vannak, vagy jóval idősebbek nálam. Olyan nőket keresek akiket már nem a fiúzás érdekel, hanem a nyugodt együttlét, jövő tervezése, stb. 27/F

2016. nov. 1. 08:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. :) Helyi vagyok, de nekem sem sikerül itt....bár én már idősebb korosztály vagyok.
2016. nov. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az szép és forgalmas hely. Jó időben, ott a Mátra. Ott, mindig sikerült össze akadni lányokkal. Sástó környéke mindig jó volt.
2016. nov. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Járj el könyvtárba, oda az értelmesebb, helyesebb lányok járnak, gondolom. Vagy keress valamilyen hobbit, sportra gondolok, evezés, futás, biciklizés, biztos találsz egy olyan lányt, aki szintén egyedül evez az egyesületben. Vagy menj el a Miskolci Nemzeti S
2016. nov. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Színházba, talán még busszal is vissza tudsz érni Gyöngyösre az előadás végén, biztos lesz a színházban több olyan nő, aki egyedül v. a barátnőjével jött el, akit talán kedvesen, udvariasan megszólíthatsz, és ha tetszel neki, azt észreveszed. Színház után megkérdezheted, mikor láthatod legközelebb. Biztos vannak délelőtti előadások is, akkor haza is kísérheted. Persze az első ilyen alkalomtól ne remélj sokat, ezeket rendszeresen kell csinálni, és nem csak az ismerkedés miatt megy el valaki színházba, vagy kezd el evezni pl.
2016. nov. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amiket fent ajánlottam, jobb, mint bulizni, ott normális nővel nemigen tudsz megismerkedni. Vedd meg a helyi lapot, abból is több programot kiolvashatsz.
2016. nov. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igen a bulit én se tartom annyira jó dolognak. Amúgy se vagyok egy nagy bulizós.

A meló miatt igen kevés időm van. Hétköznapi túlórák, hétvégi túlórák, külföld, stb ... Valamit csak találok ami belefér.

2016. nov. 4. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!