Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szűz pasik! Ti kisiskolásként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz pasik! Ti kisiskolásként éreztétek már akkor, hogy huszonévesen is szűzként barátnő nélkül fogtok élni?

Figyelt kérdés
Én valahogy már 10 évesen éreztem, már akkor elmaradtam testileg a fejlettségben, éreztem, hogy belőlem egy gyenge testalkatú ember lesz, de akkor még naivan nem gondoltam volna, hogy ez a társkeresésre hátrányos tényező. De nemcsak testileg, fejben is más voltam, mint a többi korombeli. Azóta is introvertált és érzelgős vagyok (az alkatomból kifolyólag) és mint tudjuk a csajok szemében már ez is halálos kombináció, az előnytelen testi adottságokról nem is beszélve. Szóval van abban valami, hogy számos ember sorsa eleve elrendeltetett. Legalábbis én így érzem.

2017. jan. 7. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Kisiskolásként még nem gondoltam a szexre. Mondjuk lehet itt volt a gond.
2017. jan. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Én csak tudtam, hogy a nejemmel fogok lefeküdni, aki még nem mászott rám. de 20 évesen szűznek lenni nem tartom gáznak. Lehetősem lett volna, de elutasítottam őket. Nem azért vagyok szűz, mert béna pasi vagyok, hanem mert így döntöttem, ami megnyugtató dolog.

Most úgy tűnik, mintha magamnak bizonygatnám, és talán hihetetlennek tűnik olvasva, de szerencsére én tudom, hogy ez az igazság, és nekem ennyi elég :)

2017. jan. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Itt az a probléma, hogy a szüzesség elvesztését sokan a tizenéves korosztályban úgy tekintik, hogy ők már menők, többek azzal ha idejekorán elvesztik és nem lényeges nekik, hogy kivel, vagy nem tartós kapcsolatban teszik ezt, ami ebben a korosztályban nem gyakori. Úgy fogják fel és a média is valamilyen szinten ezt sulykolja belénk és megjegyzem TÉVESEN, hogy szégyen az ha valaki huszonévesként még szűz, biztos valami testi gondja van. Ezért van az, hogy 14-15 évesen elvesztik, aztán megbánják, kihatással lesz az életükre, mert nem a megfelelő személynek "adták magukat". Volt már dolgom ilyen lánnyal, naiv volt és tudatlan, aki 14 évesen vesztette el, olyan lány is volt, hagytam.


Tessék: 24 éves vagyok, szűz, volt két barátnőm, felmerült a szex kérdése, de nem éreztük egymás közt azt a tüzet néhány hónap után, fellángolás volt, ez van. Eljön majd az a nő, akivel tényleg szeretjük egymást és majd vele. De ezért nem fogok egy olyan lánnyal lefeküdni azon nyomban, akit nem szeretek, csak is azért, hogy legyen szex, nem is lennék rá képes, néhány férfitársammal ellentétben. Amúgy is, egy kapcsolatban vannak fontosabb dolgok is a szexnél, nem ebből áll a világ. Szóval ennyit erről. (magánvélemény)

2017. jan. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15evesen ugyereztem soha nem lessz bnom...16evesen 22eves lany szeretett belem...1.5ev volt
2017. jan. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

# 3/4

"Tessék: 24 éves vagyok, szűz, volt két barátnőm, felmerült a szex kérdése, de nem éreztük egymás közt azt a tüzet néhány hónap után, fellángolás volt, ez van."

Petting volt a lányokkal? Tudod, szenvedélyes csókolózás, simogatás, lekerülő melltartó, stb. Szájra puszi, egymás visszafogott ölelgetése az utcán nem számít bele.

2017. jan. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

12-16 éves korom körül ráébredtem, hogy nem lesz soha esélyem.

27F

2017. jan. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
22 évesen vesztettem el de nagyon béna voltam, majdnem 3 évig együtt voltunk.Az óta semmi nincsen kilátásban.Szinte olyan mintha még szüz lennék,hiszen abszlút nem értek nökőz!27f
2017. jan. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"22 évesen vesztettem el de nagyon béna voltam, majdnem 3 évig együtt voltunk.Az óta semmi nincsen kilátásban.Szinte olyan mintha még szüz lennék,hiszen abszlút nem értek nökőz!27f"

A válaszod tökéletesen cáfolja azt, hogy a szüzesség elvesztése megváltással felérő dolog és utána már minden könnyen fog menni a csajozás terén. Sajnos sokan ebben a tévhitben élnek itt. Ezek a pasik úgy gondolják, csak a szüzességük jelent akadályt nekik a társkeresésben, közben a karizmájuk, a kiállásuk és a kommunikációs készségük a legnagyobb problémájuk többüknek.

2017. jan. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
23 éves vagyok, és szűz. Engem annyira nem izgat, mikor veszítem el. Még nem jött el a megfelelő alkalom, ennyi.
2017. jan. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!