Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valaki nagyon sokáig szuz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki nagyon sokáig szuz marad es emiatt megbolondul de valami csoda törtenik es egyszer csak mégis szexel akkor normális lesz?

Figyelt kérdés
lesz baratnoje es szexel. ez csupan egy elméleti kérdes nem rolam van szo.

2017. jan. 8. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Nem őrül bele, ha nem szexel, és a puncinak sincs varázsereje.
2017. jan. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Így volt, megtörtént, nem barátnővel. Semmi se változott, csak elvesztettem az érdeklődést, hogy "vajon milyen lehet".
2017. jan. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

Pontosan a puncipor megtöri az átkot és a fonnyadt, löttyedt pipilő életre kell, feltámad hamvaiból, kiszabadul börtönéből. Amikor ez megtörténik és pandora szelencéje "eltörik" menekülj, mert onnantól kezdve egy szexminátor kel életre, aki minden lyukat betöm aki csak az útjába kerül. Nem érdemes sokáig várni a szüzességgel, célszerű az első 10 év alatt elveszteni születés után, mert akkor a gonosz kisz manócskák, akik az átkokat szórják a gyanútlan túlkoros szüzekre még "bambák" kicsit...


Azt tudtad hogy skizofrénia is felléphet a 10 életével betöltött szüzeknél? Amikor azt mondja egy srác, hogy "keresek máán egy csajéét", akkor az egy teljesen új énje neki. ( a gonosz kisz manócska átvette a hatalmat felette, ezzel egy új személyiséget adva neki, ezt a régi történelem könyvekben úgy nevezték, hogy a kanos pubertás!! :O)

2017. jan. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

Hány éves vagy herceg?

-27

És még hiszel a mesékben??

2017. jan. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyilván nem rólad van szó 😂😄😅🤣😆
2017. szept. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%

27 éves koromig vártam a csodára, aztán egy lakásos prostinál vesztettem el.


Csoda nem történt, bénáztam is. Nem vagyok rá büszke, hogy fizettem érte... de igazából szartam bele. Elmentem még párszor hozzá, egyre bátrabb lettem. Persze szó sincs arról, hogy kielégítettem volna, vagy ilyenek... de az azt követő alkalmakkor teljesen jól elhülyéskedtünk. Kicsit bele is zúgtam :d

Amúgy én nem voltam teljesen reménytelen, mert voltak barátnőim korábban, csak szószerint belebolondultam a vén szüzességbe, annyira bekorlátozott. Egy nagy csalódás után 5-6 évig teljesem hanyagoltam a női nemet, egyáltalán nem ismerkedtem, nem is beszéltem kb lányokkal, direkt nem csajoztam, bulizni sem jártam... csak és kizárólag az egyetem és a tanulás.

Be is érett a dolog, szóval már csak a szüzesség hiányzott a képből. Szép lassan magamhoz tértem, már jó munkám van, nem stresszel a suli. Eljárok a barátaimmal újra, kollégákkal sörözni, társasozni, felolvasó estre stb... Van több huszonéves lány munkatárs is, és alakul egy komolyabb is. Ja és azóta összejött már két kalandlány is két év alatt.

Szóval rendbejött az életem vénszűzként, pont a szüzég kórság legyőzése után hónapokkal. Valakinek ez adja az önbizalmát vissza, ha amúgy renben van az élete többi része.

2017. szept. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!