Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20 éves férfiként érdemesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves férfiként érdemesebb vidékre menni egyetemre, hogy "szép" egyetemista éveim legyenek, sok csajozással?

Figyelt kérdés

Sokat hallom és olvasom, hogy Budapesten elszabadult a pokol. A szórakozóhelyeken már alig vannak lányok, csak külföldi férfiak, akik miatt az albérlet árak is egyre megfizethetetlenebbek.

Mondják sokan, hogy ugyanarra a szakra menjek inkább egy vidéki városba egyetemre, mert ott még mindig több a lány az egyetemeken, illetve pesten is több, de ott lenyúlják a külföldiek őket, és egyszerűen nincs már megfizethető szórakozási lehetőség, ahol lányok is vannak, mindenhol csak a pasik.


Ti mit javasoltok?


2017. jan. 8. 17:48
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
95%
Minden héten kimegyek valami buliba vagy csak kocsmázni, igaz, nem a legdrágább sznob helyekre, de a körúttól kezdve külvárosig rengeteg helyen megfordultam már. Másfél éve vagyok pesti és még egy külföldi srác se akart felszedni, sőt, csak egyszer beszélgettem egy pasival, aki holland volt, meleg, és a barátjával jött pestre. 21/l
2017. jan. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
79%
Ne legyél már ilyen szerencsétlen,van párszázezer nő Pesten,csak akad majd néhány horogra.Vagy szerinted az összes pesti magyar pasi szingli és nem talál senkit? Csodálom,hogy ennyi ésszel egyetemre mész...
2017. jan. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
86%
Soha nem az ő hibájuk, hogy nem tudnak becsajozni. Szépfiúké, pénzeseké, külfödieké. Mindjárt kitalálják, hogy a globális felmelegedésnek is köze van az ügyhöz.
2017. jan. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
66%
Ja ne rajuk kend a szerencsetlensegedet. Mellesleg pont hogy videken silanyabb a helyzet.
2017. jan. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem Donald Trump a hibas. Miatta vannak migrancsok meg aremelkedesek is. O miatta nem tudsz becsajozni sem. Veletlen sem azert, mert szerencsetlen vagy.
2017. jan. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Pesten is bőven lesz rá lehetőséged csajozni, nem igaz, hogy a külföldiek mindenkire lecsapnak.

Vidéken is lehet csajozni, és ott lehetnek szép éveid, vidéken is vannak jó egyetemek.


Az hogy szép egyetemi éveid legyenek, az csak rajtad múlik, mit mennyit és hogy teszel érte.


Nehéz döntés melyik egyetem lenne a legjobb, de ne a csajozás legyen a döntő szempont, hanem az oktatás minősége, a kínált lehetőségek.

2017. jan. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Szerintem meg megint Putyin keveri a szart. Meghekkelget mindent, a magyar sracoknak meg nem jut no.
2017. jan. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

#12


Nem azt mondom, hogy "összes pesti magyar pasi szingli és nem talál senkit". Hol látsz ilyen állítást?

Csak egyszerűen sokan vannak és nem szeretnék közéjük tartozni, ha van rá mód. Nekem fontos, hogy jól menjen a csajozás egyetemista éveim alatt, és ne legyenek gondok az élet ezen területén, és nem szeretnék "hátrányból" indulni amiatt, hogy túlkínálat van férfiakból. Egyszerűen oda szeretnék menni, ahol a legjobbak a csajozási lehetőségeim, ennyi.

2017. jan. 8. 19:04
 19/31 anonim ***** válasza:
6%

LOL, te most csajozni akarsz vagy piacképes diplomát szerezni? Amúgy felesleges bedőlni ezeknek a "farokigéző" mende-mondáknak, hogy az "egyetemi évek a legszebbek". Ha a középiskolai éveid során nem voltak intenzív csajozós/bulizós élményeid, akkor az egyetemen is csak egy senki leszel a lányok szemében, tök mindegy hova mész. Az egyetemi státusz nem fogja a puncimágnes értékedet LVL80-as szintre emelni, ha ugyanúgy alacsony/ronda/nyikhaj vagy. A tanácsaim a következőek:

ad1. Először is gondolj a karrieredre és arra, hogy egy jóval piacképesebb Bp.-i diplomával sokkal több pénzed lesz a jövőben egy normális jól fizető cégnél és nem fogják a pesti HR-esek egyből a kukába dobni a CV-det, amint meglátják, hogy ott virít rajta a Miskolci/Debreceni/... Egyetem szöveg.

ad2. Legyél férfi és ne ijedj meg az akadályoktól. Ha életképes pasi vagy (ami a nőknek fontos), akkor a fővárosban is ugyanúgy fogsz tudni csajozni. De meg ilyen kérdések a jövőben tényleg komolyabban felvetődnek, akkor meg azt hiszem nincs is miről beszélni. Minek mennél le vidékre egy vicc egyetemre tanulni?

ad3. Vidékre bármikor lemehetsz, ha időd engedi és szerintem még egyetemi bulikba is simán mehetsz. Ha nagyon vágysz a vidéki puncikra, akkor miért nem erre gondolsz?

2017. jan. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

#19


Nem gazdász diplomát megyek szerezni... a gazdász diploma ugyanúgy értéktelen a Corvinus-on, a BGF-en is manapság mint a vidéki egyetemen szerzett. Nem a diplomád fogja megadni a piacképességed, hanem a piacképes szakmád és az azon belüli szaktudásod.

2017. jan. 8. 19:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!