Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nőknek nem a legfontosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőknek nem a legfontosabb az anyagi jólét, miért van az hogy az elittárs és a puncs oldalán vannak regisztrálva a legjobb nők?

Figyelt kérdés

Értem én, mert mindjárt sok nő fogja írni, hogy de hát átlagos pasinak átlagos, vagy az alatti csaj jár.Mert más nem áll velük szóba.

De azért 10-20 éve még a férfi volt aki a nőt megszerezte,elbűvölte, meghódította, és nem úgy mint manapság, hogy a nők válogatnak.

Csak azt nem értem, hogy pár év alatt hogyan fordult ekkorát a világ?

Miért ezeken a helyeken vannak az átlag feletti nők, és miért alakult ki, hogy szinte mindegyik oldalán az szerepel, biztos egzisztencia és anyagi stabilitás, az amit elvár?

Megtudnátok válaszolni ezt?



2017. jan. 8. 21:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Javits ki, de én úgy tudtam hogy ezen az oldalon mind2 félnek jó egzisztenciával kell rendelkeznie, ergo oda-vissza fele megy a dolog nem? Tehat a pasik akik oda regisztrálnak gondolom ők is olyan nöt keresnek akik diplomásak/jó anyagi háttérrel rendelkeznek mint ők.
2017. jan. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%

-az elittárson is 5-6x annyi a férfi (más társkeresőkön 6-7x), annyira nem nagy a különbség

-az elittárson diplomások keresnek társat, namármost a jelenlegi oktatási rendszer mellett, egy plázacica is el tud végezni egy büfészakot és máris elmondhatja magáról, hogy diplomás nő, ettől is is "elit"-nek érzi magát

-valamennyire azért fontos a nőknek az anyagi jólét, mégha nem is annyira mint azt itt sok pasi eltúlozza

2017. jan. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Körülnéztem mindkettőn, de nem teljesen így van.

A nők közül kb a fele, amelyiknek valamilyen felsőfokú végzettsége van, de inkább, harmada.

A többi középfokú végzettségű.

A puncsos oldalt meg inkább nem is írom, az valami förtelem, ami ott van.

2017. jan. 8. 21:24
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
Az Elittárs meglehetősen drága társkereső. Persze azt is lehet ingyenesen használni, de aki meg tudja engedni magának, hogy rendesen használja, az valószínűleg stabil anyagi háttérrel rendelkezik, tehát elvárja, hogy a társa is hasonló legyen. Azon kívül az Elittárs az "igényes" társkeresők oldala, legalább is így hirdetik magukat. Tehát nem annyira a minimálbéres gyári munkások fóruma. Amennyire tudom, a Puncs kifejezetten arra épül, hogy gazdag férfiak és fiatal hölgyek egymásra találását segítse.
2017. jan. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
A puncs nem társkereső hanem fiatal nők keresnek ott idősebb férfiakat azért, hogy anyagilag támogassák őket cserébe szexelhet velük a támogatója.
2017. jan. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem eleve hülyeség ez a szó, hogy "átlagos", mert nincs ilyen, vagyis hát ez teljesen szubjektív. Nem mindenkinek ugyanaz jön be. A mai világban leginkább csak az van elcseszve, hogy a média olyan szinten mossa az emberek agyát ,hogy betáplálódik beléjük, hogy kit kell tartaniuk szépnek, átlagosnak vagy éppen az alattinak, még ha eredetileg nem is így gondolnák.


Azok a nők, akiket te "jó nőnek" tartasz, számomra pl. valószínűleg nem azok, mivel ha egy csaj helyből azzal nyit, hogy ő anyagi stabilitást meg egzisztenciát vár el, csak azért mert jól néz ki, számomra valahogy nem esik bele a "jó nő" kategóriába. Kérdező az a baj, hogy te is sodródsz az agymosott árral és ezeket a ribiket tartod jónak ,a normális lányokat meg észre sem veszed, akik a valóságban ezerszer jobb nők mint az ilyen pénzéhes barbibabák.

Nekem van pénzem, van egy viszonylag jó külsőm, megvan mindenem ,ami egy ilyen elittársi nő számára megfelel(szóval nem arról van szó, hogy rinyálnék),de eszem ágában se lenne még csak levelet küldeni se egy ilyen felszínes nőszemélynek, ilyen nem kell.

A világ legjobb nője akit ismerek, valószínűleg sokak számára itt az átlagos kategóriát sem üti meg, én mégis őt tartom a legjobbnak, mert benne vannak meg olyan értékek, hogy mellette letudnék boldogan élni egy életet.

2017. jan. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
45%
Az elittárs az igényes társkeresők klubbja ,te ostoba,akiknek diplomájuk van meg ilyen
2017. jan. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
Az elittársról én azt olvastam a neten, hogy egy nagy átverés, a puncs pedig inkább egy kitartó kereső..én nem használnám a helyedben egyiket sem..
2017. jan. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Taushi ***** válasza:
#4: Ha az elittárs drága, nézd meg a randivonalat -.-
2017. jan. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
Úgy,hogy ma már egy nő is simán eltartja magát,miért házasodna meg egy neki nem tetsző pasival?Na meg egyre inkább nők diplomáznak le és sokan elvárják,hogy hasonló szinten legyen a párjuk,mind anyagilag,mind agyban.Jó, van pár szakma,amit többet hoz a konyhára,de azért az is fizetős meg nagyon jónak kell lenni benne. Már szerencsére nem múlik azon az életünk,hogy lesz-e férjünk,vagy nem és így jó egy rusnya pasi,ha nem ver agyon.Üdv a 21. században!
2017. jan. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!