Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nőknek nem a legfontosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőknek nem a legfontosabb az anyagi jólét, miért van az hogy az elittárs és a puncs oldalán vannak regisztrálva a legjobb nők?

Figyelt kérdés

Értem én, mert mindjárt sok nő fogja írni, hogy de hát átlagos pasinak átlagos, vagy az alatti csaj jár.Mert más nem áll velük szóba.

De azért 10-20 éve még a férfi volt aki a nőt megszerezte,elbűvölte, meghódította, és nem úgy mint manapság, hogy a nők válogatnak.

Csak azt nem értem, hogy pár év alatt hogyan fordult ekkorát a világ?

Miért ezeken a helyeken vannak az átlag feletti nők, és miért alakult ki, hogy szinte mindegyik oldalán az szerepel, biztos egzisztencia és anyagi stabilitás, az amit elvár?

Megtudnátok válaszolni ezt?



2017. jan. 8. 21:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
58%
Miért vagy elájulva annyira azokért a nőkért?
2017. jan. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 MolotovPunk ***** válasza:
52%

Nekem volt egy ismerősöm fent elittárson,de szinte csak rosszat mondott arról az oldalról.Az is részben egy átverés,mint a többi társkereső.Pénzre-lehúzásra megy az is...

Élőben kell ismerkedni,ha lehetőség van rá,nem ilyen társkeresős sz_rságokon...

Persze esélye annak több a nullánál,ha valaki regisztrál egy társkeresőre oké.Nekem is volt már komoly kapcsolatom társkeresős ismerkedésből,de azért valljuk be,igen ritka az,hogy társkereső oldalakon megtalálod a társadat.

Én mostanában inkább élőben ismerkedek,ha van hozzá épp kedvem. :)

2017. jan. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
82%

Ezt most én egyáltalán nem értem, de biztos csak azért, mert nő vagyok és szőke.

Tehát van két oldal, amin szerinted a legjobb nők vannak.

És ez alapján levonod a következtetést, hogy MINDEN nő anyagi jólétre hajt?

Érdekes...


Esetleg hagyd a pi.csába azokat az oldalakat, ahol suggar baby-k keresnek suggar daddy-t, és ismerkedj olyan nőkkel, akiknek nem az van az adatlapján, hogy jól szituált, gondoskodó urat keres.


Sőt, mondok még meglepőbbet: a rosszlanyok.hu is amolyan "társkereső", és ott MINDEN nő pénzre hajt!

Csak azért írom, hogy ne érjen meglepetés.


De még mindig nem értem, hogy hol van az összefüggés, hogy a prostik jól néznek ki, és pénzt kérnek a dugásért, tehát minden nő anyagi jólétre hajt. WTF...

Egyébként nem fordult a világ semekkorát, mindig is így volt, és így lesz, hogy a gazdag pasik a cicababákra hajtanak, és nem fogják beérni a szomszéd, átlagos kis óvónénivel, akinek van egy kis narancsbőr a popsiján.

A jó nők pedig áruba bocsájtják a testüket, ha egyszer akad rá vevő bőven.

Tudod: kínálat-kereslet.


TE is csak a legjobb nőket nézegeted, csak sokallod a tarifát.

2017. jan. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
62%

Én nem azért voltam fent az elittárson, mert az anyagi jólét motivált, hanem mert reálisan belegondolva, egy fizetős társkeresőn nagyobb arányban vannak fenn azok akik normális kapcsolatot akarnak, nem hiszem hogy valaki azért fizet tagdíjat hogy trollkodjon, a farkáról küldjön képet és szexpartner keresőnek használja. Azon kívül én is diplomás vagyok, bár a papír nálam nem alapkövetlemény, de olyan emberekkel akarok ismerkedni akikkel színházba lehet menni és kiállításokra. Azon kívül nem is törvényszerű, hogy diplomával valaki olyan sokat keressen, mert van aki a hivatásának él (pl tanár, szociális munkás, művelődés szervező, könyvtáros) és van aki nem is a szakmájában dolgozik, de van egy izgalmas hobbija amiért még tanult is (filozófus, bölcsész).


De te persze rögtön levonod a konzekvenciát és párhuzamba állítod a diplomás társkeresőt valami sugar daddy keresővel....gratulálok az értelmi képességeidhez, azon kívül csendben megjegyzem hogy a vonzó emberek mindkét nemből régen is válogattak. Az internet csak rátett erre a egy lapáttal. ennyi.

2017. jan. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

> Értem én, mert mindjárt sok nő fogja írni, hogy de hát átlagos pasinak átlagos, vagy az alatti csaj jár.


Az egyik nagyobb külföldi társkereső oldal tanulmányai szerint a nők átlagon aluli undormánynak tartják a férfiak 80%-át... [link]

2017. máj. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!