Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mégis mit lehet egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit lehet egy ilyen fiúval kezdeni?

Figyelt kérdés
Társkeresőn ismerkedtem meg egy fiúval, azóta már Facen beszélünk. Azt írta nekem, hogy most biztos nagyon sok dolgom lehet, mert alig írok. neki.
2017. jan. 9. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:

mégis mi a problémád úgy őszintén?


várja, hogy írj neki, de ha nem közlöd vele, hogy mit csinálsz, hogy miért váratod őt meg, akkor ne csodálkozz, hogy ezt írja neked: "most biztos nagyon sok dolgom lehet, mert alig írok. neki."

2017. jan. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Közöltem vele hogy egy ideig nem leszek, még is ezt írta. Meg egyszer azt is észrevette hogy éjfél után felmentem a face-re, és már rögtön írt.
2017. jan. 9. 13:29
 3/7 anonim ***** válasza:

de gondolom azt nem közölted vele, hogy mit fogsz csinálni, hogy miért leszel távol


most egyébként miért probléma, hogy érdeklődik irántad és szeretne veled beszélgetni?

2017. jan. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2017. jan. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Most ebből őszintén szerinted mi mit értünk?

A srác érdeklődik, te meg ide írogatsz ki, hogy miért érdeklődik ? Társkereső után? szerinted? ...


Ahelyett, hogy ide írogatsz ki, ennyi idő alatt neki is írhattál volna 4-5 sort, hogy mi a helyzet. Gondolom ő is teljes információ hiányban van, és ez zavarja, ahogy ide se tudtál egy értelmesebb kérdést és magyarázatot kiírni.

2017. jan. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igazuk van eddigi válaszolóknak, ha a beszélgetéseid is ennyire minimál szinten mennek mint az ide kiírt kérdésed, akkor mit vársz? Fél sorban, külön toldozgatva hozzá a magyarázatot... neked kéne fontosnak lenni, mégis teszel rá nagy ívben, akkor mit kéne? De nem, a hibás csak ő lehet... "mégis mit lehet egy ilyen fiúval kezdeni". Tegyél neki egy szívességet és te semmit, kíméld meg a későbbi fejfájásoktól meg bosszankodástól amiért ennyire élhetetlen vagy.
2017. jan. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező! Mit vársz mit írjon? Vagy mikor írjon és mennyit?
2017. jan. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!