Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők többsége mi alapon gondolj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők többsége mi alapon gondolják úgy, hogy komoly kapcsolatra nekik semmit nem kell csinálniuk?

Figyelt kérdés

Jó van a szépség külső.. de szerintem az nem elég egy hosszabb távú kapcsolathoz.

Azt sem értem, hogy miért gondolják úgy, hogy ők ülhetnek a babérjaikon válogatva, elszórakozgatva, s majd a férfi teperjen mert a férfi dolga? Miből gondolják hogy a férfiaknak akik hosszabb távban gondolkodnak pont nem kell nekik ilyen nő, aki követelőzik beadja az igényeket, meg azért legyen vele a férfi mert hogy tud szeretni és milyen csini a külseje? ilyen nő Ilyen hozzáállással, erőbedobással nem hinném hogy hosszú élettartamu kapcsolat alakulna ki.


2017. jan. 9. 13:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
38%
Talán mert így van? Nézz fel mennyivel több a társkereső férfi, 6-7x annyi mint a nő! (Tehát minden nőre jut 6-7 pasi minden társkeresőn). Ilyen aránytalan túlkereslet mellett tényleg nem kell tenniük semmit, hanem mindent megkapnak maguktól. Érted, ha 6-7x annyi nő keresne társat, akkor meg a férfiaknak nem kellene tenni semmit...
2017. jan. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
37%
Te hülye vagy kérdező!! Mit kell általánosítani?? Ostoba
2017. jan. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
De azok is milyen férfiak..? szerintem a 6x-7x férfitöbblet azon a normális tisztességes értékrendü férfiak, akiket a nők nagy körivben unalmasnak tartanak.
2017. jan. 9. 13:43
 4/21 anonim ***** válasza:
65%
Kereslet-kínálat. A társkeresőn egy nő megteheti, hogy ingyenes felhasználó, hogy nem tölt fel képet, hogy nem ír bemutatkozást, mert úgy is lesz férfi, aki megkeresi.
2017. jan. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%

Figyelj... Kit érdekel hogy mit gondol meg hogy???


Le se szarom az ilyen nőket. Akinek ilyen kell teperjen értük, aztán villoghat a haveroknak a műnőjével.

Nem kell rinyálni, ha nem jön be az ilyen nő akkor odébb állsz és normálisat keresel. Ennyi a történet :)

2017. jan. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz mit kéne tenni a nőnek, amit nem tesz meg?
2017. jan. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Elég csak venni az ismerkedés, én pl tucatnyi olyan nőbe botlottam ismerkedés során, akikben ugyan azt a tulajdonságot véltem felfedezni.. ismerkedés leges legelső szakaszában azt kell bizonygatnom magamról, hogy én miért vagyok más férfi, illetve kérdez felelek, illetve, én elmondom őszintén magamról a dolgokat, ő meg azért kicsit ferditve, vagy hazudik, illetve elég erősen érzem hogy 80%ban a férfinek kell mindennel előállni, felvetni, a nőbe semmi kölcsönösség. nincs meg az hogyha én valamit adok akkor ő is, Csak a minősités, a véleményezés, hogy ez vagy az miért nem jó.. Mégis mit szürjön le magában ilyen helyzetekből egy férfi nővel kapcsolatban?
2017. jan. 9. 13:55
 8/21 anonim ***** válasza:
63%
Ha abból indulunk ki, hogy nem minden nő egyforma, és aki társkeresőn van fenn,azoknak egy része talán nem véletlenül társkeresőzik, akkor a kérdésedet rosszul tetted fel. A nők többsége nem ilyen. Ha neked normális nő kell, akkor ne az eddig preferált külsejű nőkkel próbálkozz, hanem a kedves, átlagos lányoknál.
2017. jan. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
37%
Tetszik-nem tetszik,az idők kezdete óta ez így működik(kivéve 1-2 kultúrát).Keress akkor olyan nőt,akiért semmit nem kell tenned és még a seggedet is kinyalja.Hozzáteszem attól férfi egy férfi,hogy hódítani akar - neked lehet nőnek kellett volna születni.
2017. jan. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Hát mégis miért nem gondolnák így, ha egyszer ezt tapasztalják?
2017. jan. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!