Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek lehet nekem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet nekem is olyan barátnőm amilyenre igazából vágyom?

Figyelt kérdés
Ez alatt értem azt,hogy csinos,szexi,gyönyörű kb mint egy modell,nem akartam eddig megbántani egy lányt sem,de én nekem van egy ideálom ami mellett kiàllok,olyan lány aki minden pasi szinte tetszik...a probléma azt hogy nagyon félénk vagyok,nehezen ismerkedem,és tudnillik ezek a lányok nem ilyenre vágynak.Ja és ha meglátok egy ilyen lányt akkor miért érzem kevesebbnek magam hozzàképest,elég ciki de valaki megtaníta csajozni?

2017. jan. 10. 23:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és még a lányok vannak elszálva az igényekkel. Nincs esélyed, semmi.
2017. jan. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Jesszusom apukám,először rakd rendbe az értékrendet ott magadban,ha meg ilyen csajt akarsz,hát kezdj el gyakorolni,mert a semmiből nem fog menni,egyébként meg bárkit fellehet szedni


21/f

2017. jan. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Félénk önbizalomhiányos pasik miért akarnak modell kinézetű barátnőt?


Te is modell kinézetű pasi vagy?

2017. jan. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Es meg azt mondjak nekunk,csajoknak vannak nagy elvarasaink.

Hacsak nem vagy 10/10-es es penzes akkor nem lesz modell kinezetu csajod.

2017. jan. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem feltétlenül kell modellkinézetűnek lenni a modellhölgyekhez, lévén,hogy már több barátnőm is volt,aki modellkedett. Megvan hozzá a dumám és a magabiztosságom, jó persze a szőkésbarna haj + kék szem, illetve a bartender munkám hozzátesz a dologhoz,meg hogy amúgy is elég jól nézek ki,de na, bárki felszedhet bárkit
2017. jan. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"ha meglátok egy ilyen lányt akkor miért érzem kevesebbnek magam hozzàképest"


Mert kevesebb is vagy.


A társadalmi értéked legalábbis sokkal de sokkal alacsonyabb. Zorall így kimondani, de ez van. Félénk és szingli pasiból Dunát lehet rekeszteni, modell csajok meg mindenkinek kellenek.

2017. jan. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
És akkor mi a vélemènyetek a Pua-ról? Mex azt mondja akárkit fellehet szedni
2017. jan. 10. 23:49
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

#7


Mex csak elszedi a hozzád hasonló szerencsétlen, buta és hiszékeny férfiak pénzért, amiből a Bahamákra jár nyaralni, saját vitorlás hajója van, mindez a sok kiéhezett fütyi pénzéből, akiken egy jót röhög minden alkalommal miután lenyúlta őket.

2017. jan. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Bartender munka. Na ez nekem nem hozzátenném, hanem kizáró ok lenne
2017. jan. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert tényleg kevesebb is vagy,ha csak elváraz,de cserébe semmit se nyújtasz?Ha nem adsz magadra egy olasz szinten meg nem is keresel sokat,felejtsd el.És még a nőknek vannak autisztikus elvárásai...
2017. jan. 11. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!