Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha megismerkedem valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megismerkedem valakivel, akkor utána már rá vágyom, és nincs kedvem ismerkedni másokkal, és újrakezdeni az egészet?

Figyelt kérdés
Persze úgy, ha akivel megismerkedtem már közben mégsem alakul semerre. Mégsincs kedvem újra ismerkedni, kezdve mindent előről?
2016. dec. 23. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudhatjuj, mivel te is kérdésként írtad ki, hogy vajon van-e, vagy nincs kedved.

500+ÁFA/perc ellenében beizzítom a kristálygömbömet, és megmondom helyetted szívesen, hogy mit érzel.

2016. dec. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést egy hölgy tehette fel,ki nincs tisztában az érzelmeivel.

Szerintem ismerkedni kell folyamatosan,hogy a konzekvenciákat le tudjuk következtetni,és a másik nemet egy kicsit jobban kiismerni.

Hisz mindenki egy egyéniség,ki jobb,ki kevésbé.

Ez nem kedv kérdése,kicsit nyitottabbnak kellene lenni az élethez,nem itt sóvárogni.

Tiszteletem.

2016. dec. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

49%os:

neked kíváncsi lennék neked hogy esne, ha a barátod/barátnőd, vagy férjed/feleséged rendszeresen nyitna mások felé, és ismerkedne, úgy hogy veled van!?


kérdező:

figyelj, akivel megismerkedtél, de zátonyra futottatok, nem hiszem, hogy van értelme.

De ha nem nyitsz mások felé, csak befordulsz, akkor egyedül maradsz, és attól rosszabb hidd el hogy nincs!


nekem most van meghaló félben a 2.5 éves kapcsolatom. gyanítom hogy úgy fogom látni a dolgokat mint te.

más kérdés hogy egyáltalán eljutok-e addig, hogy randizzak valakivel....

25/F

2016. dec. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. De addig szerintem nem is érdemes ismerkedni, amíg le nem zárod totál az előzőt, még ha nem is lett belőle semmi.

Pont ebben a cipőben járok épp. És hiába tudom, hogy annak gatya, mégsem érdekel senki más. Addig pedig nem is ismerkedem, mert 1: kedvem sincs, 2: nem akarom azt se, hogy a másik fél járjon úgy, mint most én, 3: nem is hiszem, hogy valaki érdekelne jelenleg úgy, hogy elfeledtesse velem az előzőt. Adj időt magadnak.


20/N

2016. dec. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!