Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lépjek túl rajta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl rajta, hogy valószínűleg sosem lesz olyan csajom, amilyenre vágyom?

Figyelt kérdés

Sajnos túl magasak az elvárásaim, mindig a legjobb nőket nézem ki magamnak, de náluk meg igazából nem nagyon van sanszom. A kevésbé szépekkel viszont nem érzem jól magam, mindig ott van bennem, hogy csak megalkuszom..

Tudom hogy nagyon rosszul hangzik, de sajnos nekem ez nagyon fontos, csak olyan nővel tudnék megelégedni, akit tényleg gyönyörűnek látok.

És minden nap rossz kedvem van, mert tisztában vagyok vele, hogy valószínűleg sosem érem el az ideáljaim. Mit tehetnék, hogy túltegyem magam ezen?


2013. márc. 15. 14:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Akiről azt gondolod, hogy neked tökéletes később arról is kiderülne ,hogy nem az mert tökéletes nincs, ez csak egy illúzió amibe menekül az ember.
2013. márc. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy felnősz a "feladathoz".
2013. márc. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
59%
Kezdj el inni!
2013. márc. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
Csakis az alkohol nagy mennyiségű fogyasztása a megoldás.
2013. márc. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%

és arra nem gondoltál,hogy a kevésbé szép lányok,akik veled vannak,ugyanezt gondolják rólad?hogy kevés vagy?

szerintem próbálj megbarátkozni a helyzettel,ennyi önbizalommal meg ilyen hozzáállással kevés esélyed van

2013. márc. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

5-ös, örülök hogy megy a szövegértés. Épp azt kérdezem, hogy HOGYAN fogadjam el?

Nem akarom egész életemben azt érezni, hogy nem élek teljes életet.

2013. márc. 15. 14:44
 7/18 anonim ***** válasza:

Lehetőleg csendben, netes picsogás nélkül.

Örülj, hogy van csaj, aki szóba áll veled. Esetleg próbáld elérni azt a szintet te is, amivel szóba állnak a neked megfelelő csajok. Gondolom nem vagy egy adonisz, és ahogy látom, belsőleg sem vagy egy főnyeremény...

2013. márc. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

te attól élnél teljes életet,hogy bombázó nőd van? elég szegényes lelki világra utal,már ne is haragudj.

a kevésbé szép lányok is lehetnek ugyanolyan kedvesek,aranyosak,odaadóak és értelmesek,mint bármelyik szebb lány.miért a külső a meghatározó?

2013. márc. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Nonfiguratív ***** válasza:
Leírtad, hogy külsőre mit vársz el..de te a belsőt nem is nézed?!Mi van ha pont egy "kevésbé" szép lány belseje úgy megtetszene, hogy számodra a külsőségek ellenére ő lenne a tökéletes?! Próbáld meg jobban megismerni az embereket, és ne rögtön a külsőségekre menj, hogy "jaj ez kevésbé szép, akkor már biztos h nem szeretheted meg szitu.."
2013. márc. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de mikor meglátok egy gyönyörű lányt, hevesebben ver a szívem, minden porcikámban érzem, hogy vágyom rá.. A nem szépeknél ez az érzés nincs meg. Tudom hogy ez így nagyon rosszul hangzik, de akkor is ez van.
2013. márc. 15. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!