Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn beszélgetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn beszélgetek egy lánnyal, de szinte csak én kérdezek. Az nagyon gáz, ha megírom neki, hogy szimpi, de ez az ismerkedés eléggé nyögvenyelős?

Figyelt kérdés
Vagy ez nagy bunkóság lenne.
2017. jan. 9. 20:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Hívd el randizni! Ha nem megy, hagyd, ha elmegy, akkor majd meglátod, mi a helyzet. Hátha személyesen könnyebben megy neki.
2017. jan. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Szerintem még tarts ki aztán hívd el élőbe is valahová, mióta beszéltek?
2017. jan. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

nem, de itt vége is lesz.. és még meg is sérted..

Egyszerűen ne írj neki többet, mondjuk igyis de szemét leszel hogy nem írsz, de legalább nem koptatod a billentyűzetet.

2017. jan. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Nem bunkóság. Megírhatod neki,de jobb ha nem. Az számít nekik, légy férfias,magas,kisportolt,márkás cuccokban. Ez az alap.

Hívd el mielőbb személyes találkozásra,mert így a virtuális tér kialakíthat egy antireális elképzelést kölcsönösen,ami személyes találkozáskor derülne ki.

Így elejét veheted egy kudarcnak,csalódásnak.


Lényegében légy laza,humoros. Ne akarj ajtóstól rontani a házba,mert azt nem szeretik.

2017. jan. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

2: Tegnap óta beszélünk, aakor még eléggé kommunikatív volt. Ő köszönt el este, de mondta lehet még visszajön. 11 ig fennt voltam, semmi. Aztán most este 6 körül én írtam rá, hogy mien napja volt. Állítólag autó lizingelő cégnél valami koordinátor. Oda meg szeritem jó kommunikációs készség kell.


Még beszélgetek vele max egy hétig, aztán felvetem neki a találkozót. Én is jobban szeretnék személyesen, mert ott hamar eldől, hogy van értelme, vagy nincs a folytatásnak.


4: Magas vagyok, állítólag jóképű, átlagos testalkattal. Nem vagyok milliomos, de elvagyok a fizetésemmel. :)

2017. jan. 9. 20:36
 6/21 anonim ***** válasza:
Ne várj egy hétig, csak az időd pazarlod. Holnap nyugodtan vesd fel a találkozót, és figyeld meg, hogy reagál. Arra tippelek, hogy terelni fog (jaj, most nem jó, stb.), de ne legyen igazam!
2017. jan. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
A csaj elvesztette az érdeklődését. Annak az ismerkedésnek már vége van mint a botnak.
2017. jan. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
soha ne huzd a randit.. ott derül ki minden, találkozzatok..
2017. jan. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Ilyen rövid idő alatt elveszteni az érdeklődést? :O nem semmi. Holnap nem jó neki, moziba megy. én melózok jövő héten, hétvégén meg családi banzáj lesz. úgy hogy 2 hét a legelső találkozásig, ha lesz...
2017. jan. 9. 20:53
 10/21 anonim ***** válasza:
És holnapután? Ha ilyen elfoglalt vagy, talán nem is kellene ismerkedni.
2017. jan. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!