Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Miért nincsenek manapság sármos, intelligens, 'csinos' fiúk, férfiak?

Szétnézek a városban, és vagy az ecsetfejű fiúkat látom, vagy az igénytelen, zsíros kockákat, vagy a luxus-urakat.

Gondolok sármos alatt egy Ricky Martint. Egy meleg énekes, mégis 40 környékén jobb teste van, mint háromnegyed budapest, fárfiasabb arca, nézése, gesztusai vannak, mint a mai fiúknak.
Ő kicsit rossz példa, hiszen 40 éves, én pedig a huszon-korosztályra gondolnék.

Fehérvári Gábor Alfréd, vagy Kucsera Gábor, de ha nagyon nagyon akarom, akkor egy mefgérfiasodott Zac Efron is lehet előttünk.

Nem a nemlétező álomférfit keresem. Egy, a mai tömegből kitűnő értelmes, helyes, fess, vagány hímnemű embert sem látok jó ideje, és kétlem, hogy ennyire eltorzult már a világ.

Manapság a lányos az új férfias? vagy a punnyadt?

01-11 22:02  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
1 2 3 4
Már bocsi, de ezt a nők alakították ki, erre van kereslet. Ha a nők az orrukban turkáló fiúkra buknának, akkor holnaptól az összes fiú az orrát túrná.

A válasz 64%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 38%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/39Időpont 01-11 22:05 Privát üzenet
Egy rakás ilyen értelmiségi páva van a belvárosban (Budapest). Szövetkabát, répanadrág vagy vmi élére vasalt drágább, bőrcipő, rövid borosta, pompadúr hajjal.
Tény, hogy nem tűnnek ki a tömegből, de nem rájuk gondoltál?

A válasz 65%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/39Időpont 01-11 22:08 Privát üzenet
Hat mert aztan a nok sokkal szinvonalasabbak...

A válasz 61%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 41%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/39Időpont 01-11 22:08 Privát üzenet
De vannak. Pl ő az aki megkúrta az összes barátnődet és aki persze téged is meg fog.

A válasz 27%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 42%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/39Időpont 01-11 22:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Félreértetek. Pont nem rájuk gondoltam.
Nem a megk.r és megy tovább. Aki mellett egy igényes, csinos, szexi és intelligens nő leélné az életét.

# 5/39Időpont 01-11 22:10 Privát üzenet
Nem csak a világ torzult el, hanem te is az igényeddel.

A válasz 47%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/39Időpont 01-11 22:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem szeretnék vitát robbantani, de mégis milyen beteg igényeim vannak?
Intelligencia? Igen, nem szeretném, hogy a páromat nekem kelljen akár helyesírásra, akár illemre tanítanom.
Sárm? Igen. Ha én adok a külsőmre, akkor szeretném, ha a párom is jól nézne ki, jó benyomást keltene.
Vagány? Ha megkíván, merje a tudtomra adni érthetően például. Vagy ha nyáron kicsit esik az eső, ne rohanjon ernyő alá, inkább csókoljon meg.

Valóban hatalmas dolgok?

# 7/39Időpont 01-11 22:21 Privát üzenet
Nem tudom, nekem pl a párom ilyen, szóval léteznek :D
(Amúgy Fehérvári Gábor Alfrédot miért jó példának hozod fel? Teljesen ráillik az, amit később meg hátrányként emlegetsz, hogy "lányos" :DDDD )

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/39Időpont 01-11 22:23 Privát üzenet
Az ecsetfejű figurát pont nők alakították ki, mert azokra buktak, ezért sokan bemajmolták a divatos, és már minden második fiú ilyen lett. Régebben az emo volt a divat, akkor minden második fiú befestette a haját feketére és előre túrta a haját a pofájába. Ha a következő divat (amit a nők alakítanak), az lesz, hogy leborotvált farok szőrt ragasztanak az ádámcsutkájukra, akkor abból lesz rengeteg.

A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/39Időpont 01-11 22:24 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
"Nem a nemlétező álomférfit keresem."

Ááá, nem, de még is celebeket, sztárokat hozol fel példaként.

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/39Időpont 01-11 22:26 Privát üzenet
1 2 3 4

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hölgyek! Mi a véleményetek a kinézetemről?
Vannak még, , normális értékrendű'' csinos lányok, nők akiknek fontos hogy megbízható társ legyen mellettük?
Igénytelen vagy lelki zavarokkal küzdik egy olyan vékony csínos nő akinek mindegy a párválasztásnál a testsúly?
Miért van az hogy a legbutább, legszerencsétlenebb, határozatlan, nem csinos nők is bepasiznak én meg átlagos normális férfiként hosszú ideje szingli vagyok? Ennyivel könnyebb..
Lányok nektek tetszik, ha igazán magas (190 cm és felette)? Ti milyen magasak, alkatúak vagytok?
Hol ismerkedhetek csinos rocker nőkkel?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Társkeresési problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu