Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire jellemző a párkeresés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző a párkeresésnél a piac jelenség?

Figyelt kérdés
Az hogy nem érzelem alapján döntenek, hanem elvárások alapján. Embereknek piaci értéke lesz különböző tényezők alapján (pénz külső stb) És ezek alapján lesz kelendő vagy nem kelendő az ember.
2017. jan. 12. 13:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Ismerosi korben nem igazan tapasztalom.
2017. jan. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%

Ez pontosan így van sajnos a mai világban...

Előző kérdéshez leírtam,így ide is bemásolom:

A mai világban a nők 2 dologra figyelnek fel igazán,amivel ki tud emelkedni egy férfi a többi közül:

1. Ha jóképűnek születsz.

2. Ha nagyon sok pénzed van.

Egyéb esetekben nem tudsz mivel kiemelkedni,mivel egyéb dolgokat kívülről nem látsz a másikon, a nők viszont külsőről ítélnek meg kizárólag...

Megmutatni,hogy pl. belsőd milyen csak akkor tudod,ha az 1. pontnak megfeleltél...

2017. jan. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
Részben igaz. Amit a 2. válaszoló ír, abban van igazság, de inkább a társkereső oldalak világában. Egyéb körülmények között, egyetemen, vagy egy munkahelyen kibontakozhat a belső.
2017. jan. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%

Tegyük fel, hogy az emberek CSAK érzelem alapján döntenének. Mi alapján alakulnak ki az érzelmek (mitől válik valaki vonzóvá számunkra)?

Szerintem pont az olyan tényezők, mint a jó külső, a megnyerő viselkedés, az ambíció, stb. Ezek ugyanis vonzó tulajdonságok, amelyek érzelmeket váltanak ki az emberekben.

Általában abba szeretünk bele, aki megfelel a tudatos, vagy tudattalan elvárásainknak. Vagyis mégiscsak érzelmek alapján döntünk. (Ha nem lennének elvárások, akkor mindenki mindenkibe bele tudna szeretni, abból meg olyan katyvasz lenne, hogy nem lehetne kiigazodni rajta.)

2017. jan. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

A férfiaknál az első szempont, hogy a nőnek jó teste legyen.Ha választaniuk kell egy vékony, átlagos vagy átlag alatti arcú lány és egy szép arcú, de pár(5-10) kiló felesleggel rendelkező lány között, akkor az előbbit fogják választani.

Mellesleg előny, ha a csaj pénzes, jó anyagi háttérrel rendelkezik. Ja és ha egy nőnek gyereke van, akkor eleve hátránnyal indul.

Környezetemben van olyan nő, aki se nem szép, se nem okos, se a teste, se az arca nem mondható szépnek, mégis akadt, aki elvegye feleségül, mert tele van lóvéval.

2017. jan. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%

Tehát szerinted az úgy lenne igazságos, ha egyforma értéke lenne a párkeresésben egy csóró, ápolatlan, fogatlan csövesnek, akinek nincs 8 általánosa se, mint egy helyes, fiatal, jól kereső, diplomás mérnöknek?

Vagy nem tudod megérteni, hogy egy nő miért a másodikat választja inkább, ha lehet, hogy a csövesnek is vannak belső értékei, és biztos boldog párkapcsolatban tudnának együtt élni évekig?


Ne röhögtess!

2017. jan. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6%

Dolgozol egy minimálbéres helyen amiből épp kitudod fizetni az albérletet, plusz a kaját és semmi mást. Dolgozol egy 150 ezres fizetős helyen, többet engedhetsz meg, tudod gyüjteni, vehetsz középkategoriás kabátot cipőt, innen kezdődik az alap szinvonal.

Dolgozol egy 250 ezres fizetős helyen, jobb albérletbe kerülhetsz, több pénzed van szórakozni is, meg vehetsz magadnak olyan felső kategoriás kabátot cipőt amiből azt a következtetést vonják le hogy milyen jó a kisugárzásod és biztos jól mehet az anyagiak meg olyan helyen is dolgozhatsz.. igy több kedvük van ismerkedni nyitni az emberek felé mert hogy milyen jó fej vagy meg adsz magadra. nőknél innen kezdődik a férfi.

2017. jan. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Én azt vettem észre, rengeteg olcsójános van a társkeresőkön.

Hiába írom ki, hogy minimum értelmiségi emebr írjon, aki ténylegesen a szakmájában dolgozik(pl mérnök, orvos, közgazdász, ügyvéd), de inkább vállalkozók, mert azoknak jobb az életszínvonala, a sok minimálbéres társkereső valahogy nem tudja megérteni.

Nem tudom mi ez a trend, hogy világosan ki van írva, de mégis próbálkoznak.

Amúgy modell vagyok, általában fotózásokból és bemutatókból élek, havi szinten 3-4000 ezer euró a bevételem.

Nos ennyit elvárnék egy pasitól is, sajnos kevesen ütik meg ezt a szintet ebben az országban.

Ezért ismerkedem általában külföldi pasikkal, azok sokkal jobban állnak egzisztenciában.

25N,182cm, modell

2017. jan. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
31%
Testedből élsz, Gratulálok!:D
2017. jan. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó, számold már ki.

Nekem van egy új,BMW330 kabrióm.

Egy lakásom a belvárosban, és most akarok nyaralót venni.

Mindezért megdolgoztam és tettem érte hogy meglegyen a pénz az élethez.

Aki lehúzz a 8 órás gyári műszakokat, semmit nem tesz hogy fejlődjön, jobb élete legyen.

Nyelvet kellene tanulni, vagy külföldön dolgozni, vagy képeznie magát az embernek, és így előrébb juthat.

De mikor olyan emberek írnak, akik otthon élnek,vagy albérletben, akkor azok valójában mit akarnak tőlem?

Nem állunk egy szinten, ezt le is szoktam írni, bármelyik társkeresőn regisztrálok.

Amúgy az ilyen társkeresőknek nem is írok, mert még az adatlapot sem tudják rendesen elolvasni.

2017. jan. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!