Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25-30 éves emberektől hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-30 éves emberektől hogy várhatják el a lányok a társkereső oldalakon, hogy legyen ház, kocsija, mikor ezt elérni egy élet munkája?

Figyelt kérdés

Régen is így volt, meg ma is így van.

Sajnos a rendszerváltás óta itt is létező jelenség ez a "vállalkozói szektor", aki szeretnek nagyon adót fizetni.

Persze ők jól élnek, a fészbukon biztos jól mutatnak a fotóik, és némelyik lány kivételezettnek érezheti magát, ha ilyen pasit vagy férjet szerez, mert a többi irigy lesz rá.

Így kialakult egy társadalmi nyomás.

Sajnos most 2017-ben szinte mindegyik oldalon már megfigyelhető, hogy nagyon anyagias lett az egész ismerkedés.

De egy tisztes dolgozó magyar állampolgár,egy lakást és egy újabb kocsit jó ha 50 éves korára hitelmentéssé tud tenni.

Nem értem ezt az elvárást akkor ezeken az oldalakon.

Miért alakult ez ki?

Megtudnátok válaszolni?



#ismerkedésiszokások
2017. jan. 13. 14:58
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
27%
Ezért, mert a nőknek (sokkal) könnyebb elvárni mástól, mint maguknak előteremteni mindezt.
2017. jan. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
54%

Dettó napi kamu.


Elvárom, mert nekem is van.

2017. jan. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 A kérdező kommentje:

De én azt nem értem, hogy elvileg, az összes nő azt szokta mondani, egyenlőség van.

Ők is dolgoznak.

A minimálbér most 84900ft.

De csak ettől az évtől, ezelőtt 74000 ezer volt, kb.

Akkor egy ilyen bérszínvonalon(lehet magasabb bér is, de még az is kevés), hogy várhatja el sok nő, mikor ők is annyit keresnek,hogy az illetőnek saját lakása vagy autója legyen?

Sok ilyen nő, aki ilyen abszurd elvárással rendelkezik, ált otthon él.

ha visszakérdez a pasi és neked van kocsi vagy lakás?

vagy leírja hogy otthon él, de általában innentől már nem is vagy neki érdekes.

Miért van ez?

nagyon rossz, hogy sok társkereső oldal ilyen irányba kezd elmenni.

2017. jan. 13. 15:07
 4/57 anonim ***** válasza:
58%
Kicsit részleteznéd? Hány társkereső oldalon vizsgálódtál? Milyen profillal/profilokkal? Hány nő szerepel a vizsgálatban? Pontosan mit jelent, hogy elvárják? "Megtudnád" válaszolni?
2017. jan. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 A kérdező kommentje:

Na,légyszíves!


Nincs itt semmi kamu, lehet saját példa is.

Szakmunkás vagyok, keresek kb130 nettó.

Ebből albérlet vagy kocsi vagy lakáshitel hogy legyen, vagy saját lakás vagy ház?

De a nők elvárják?

ha megkérdezem nekik mi van, azt mondják ez a pasi dolga előteremteni?

Miért?

erre szeretnék választ kapni.

Légyszíves normális választ írjon aki ír, nem szeretnék lenéző válaszokat.

2017. jan. 13. 15:09
 6/57 A kérdező kommentje:

5 társkereső oldal.

Odaírtam utazni is tudnék, vonat busz van.

fél évet voltam fenn, több száz levél és üzenet váltás.

Sajnos nekem ez a véleményem alakult ki, nem tudom nektek milyen vélemény van ezekről az oldalakról?

2017. jan. 13. 15:10
 7/57 anonim ***** válasza:
26%

Ééérdekes...

Nagyon sok 25-30 közötti férfinak és nőnek van kocsija és lakása. Akkor most hogy is van ez?

Nagyon sokan punnyadnak a szüleik nyakán, és elverik az összes pénzüket. Aztán sírnak, hogy micsoda elvárások vannak.

Mások azért laknak otthon pár évig, hogy tudjanak spórolni. Nekik lesz 30 éves korukra hitel mentes kis autó, egy szerény kis lakás, elfogadható mértékű hitellel. Sírás nélkül.


Azért ne picsogjatok már úgy, mintha havi 47 ezernél több fizetést nem lehene megkeresni!

2017. jan. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 A kérdező kommentje:

Pedig most 2017-ben még mindig átlag felett keresek, de a csajoknak ez kevés.

A garantált szakmunkás minimálbér,nettó 111 ezer ft.

nekem ettől egy 20 ezer ft-tal több van.

De mégis azt érzem, hiába dolgozok keményen, ez semmit nem jelent egy nőnél, mert neki menni kell a barátnők után és kocsi meg ház kell.

2017. jan. 13. 15:17
 9/57 anonim ***** válasza:
47%

sz*r az élet.


Én biztos nem fogok egy nőt sem eltartani, ne a pénzem miatt legyenek velem, mert ha valakivel azért vannak az úgy jár majd, hogy megcsalják. Úgyis jön majd egy fiatalabb vagy jobb pasi.

Azért kell saját ház nekem hogy tudjak hol lakni, nem egy nő miatt. Autó meg hogy eltudjak jutni A-ból B-be, nem azért hogy a nőt fuvarozzam...

De erre szoktam azt mondani, hogy dugni jók lesznek.

2017. jan. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
46%

Úgy, hogy én diákmunkával, részmunkaidőben kerestem ennyit, miután végül megkaptam a diplomát és teljes munkaidőben elhelyezkedtem (mondhatni "pályakezdőként") kaptam ennek a dupláját. Ami az elmúlt négy évben továbbra is szépen felfelé ívelt. A páromtól is hasonló anyagiakat várok/vártam el, így ketten együtt már minden probléma nélkül összehoztunk egy tisztességes önerőt és tíz éves hitelre már tudtunk venni saját lakást- nem vártam el tőle, hogy mindezt teljesen egyedül csinálja, főleg, hogy amikor megismertem, még a szülei hitelébe szállt bele anyagilag, meg egyébként is, de miután az megoldódott, albérletbe összeköltöztünk és már nem volt akadálya annak, hogy közösen félretegyünk a közös jövőnkre. Minthogy mindkettőnk fizetése egész jó, így a hitel törlesztője mellett is félre tudunk tenni, valószínűleg előtörlesztésre is sor kerül, szóval 35 éves korom előtt hitelmentes lakásunk lesz. Szülői segítség nélkül.


130 nettóval valóban nehezebb ezt összehozni, de ha ketten vagytok, nem lehetetlen. Olyan nő szerintem igen kevés van, aki 25 évesektől várja el a hitelmentes lakást- ez csak akkor lehet, ha (mint egyébként az ÖSSZES ismerősömnek) a szülők vesznek lakást.

2017. jan. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!