Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ki mit gondol az ilyen kigyúrt, kopasz, fekete luxuskocsikkal pózoló budai villákban lakó "vállalkozó rétegről", akik fenn vannak a társkeresőkön, és mondhatni egy külön kasztot képviselnek?

Figyelt kérdés

Majdnem olyanok, mint a plázacirkálók, ha átlagos nő vagy, némelyik még meg is sértődik, minek írtál neki, vagy egyszerűen nem is válaszol vissza.

Kirakják a jobbnál jobb képeiket, ahol nyaralnak, meg VIP részlegesen isznak a haverokkal, és ezektől a képektől várják, hogy írjon nekik valami normális lány?

Vagy írnak ezeknek egyáltalán?



2017. jan. 10. 21:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Engem hidegen hagynak.
2017. jan. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Légyszíves a kérdésre válaszoljatok, és ne offoljatok!
2017. jan. 10. 22:02
 3/14 A kérdező kommentje:

"Na most akkor megsértődik, ha írsz neki, nem válaszol, vagy nem is ír ezeknek senki? "


Erre lennék én is kíváncsi, hogy az itt jelenlévő lányok és nők, írnak-e ilyen embereknek, vagy milyen választ kapnak tőlük ismerkedésnél, vagy csak egyszerűen ki mit gondol az ilyen kinézetű emberekről, mikor látja a képeiket a társkeresőkön.

2017. jan. 10. 22:06
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Hova tűntek a válaszok? Előbb volt egy csomó.
2017. jan. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Bennem nem keltenek jo benyomast.Akkor sem kene ilyen alak,ha a penzeszsakjaval utanam dobnak.Majd a penzesekre hajto, agyonplasztikazott,erzeketlen plazaribik felszedik oket.Az ilyen pasiknak ugyis ez kell,nem a normalis no.
2017. jan. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem írtam ilyeneknek, nem írtam én senkinek se. Azokkal foglalkoztam, akiknek megértem egy levelet. Egy srác volt azért akivel én vettem fel a kapcsolatot az egyik oldalon, de fél óra alatt letudtuk egymást. Egyébként én nem nagyon emlékszem ilyen férfiakra, de akkor biztos azért mert nem írtak rám, mert nics póthajam, nagy szilikon mellem, három réteg arcfestékem.
2017. jan. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
15%
Prsze ilyenkor nem válaszolnak.. fáj az igazság :d ezt már én is észrevettem.. mikor olyan kérdés van ami lényegretöröbb és köztudott hogy úgy van azt elsumákolják, nem vallják be..
2017. jan. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
#1voltam,mi baj a valaszommal?Ennyire faj valakinek ha nekem nem jonnek be? Szamomra mar ott felejtos volt a leiras,hogy kopasz,kigyurt :D
2017. jan. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Igaza lehet annak a válaszírónak, hogy sok nő még névtelenül sem meri egy anonim oldalon ezt felvállalni, pedig aztán semmi nem lenne belőle, ha őszintén leírná a véleményét.

Érdekelt volna, mert ha elmegy az ember szórakozni, és ugye több száz pub és diszkó van az országban, de szinte mindenhol ugyanaz a helyzet, megjelennek az ilyen kopasz izomagyúak a diszkóbejáratnál, már ott rájuk tapadnak a nők, a VIP részlegen meg szinte le sem lehet róluk szedni, úgy másznak rájuk.

Nyilván ide, nem az a réteg ír a nők közül, akik ilyen helyeken megfordulnak, vagy a társkeresőkön nem az ő színvonalukat keresik.

2017. jan. 11. 01:40
 10/14 anonim ***** válasza:
85%
Nyilván. Pl én életemben nem voltam se diszkóban, se társkeresőn, a kopasz nagydarabról meg az jut eszembe, hogy pofán ver.
2017. jan. 11. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!