Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnék sikerese lenni...

Prométeum kérdése:

Hogyan tudnék sikerese lenni az internetes tárkereső oldalakon? Hogyan tudnám elérni hogy sokan írjanak és hogy sok randi legyen?

Figyelt kérdés
Gondolok itt adatlapra, bemutatkozásra, meg a levél írásra, és hogy vissza írjanak, nem szeretném meg venni a "A hogyan hódíts interneten" könyvet amit rám akar tukmálni a csábítás akadémia,inkább könyv nélkül szeretnék sikeres lenni.

2014. szept. 6. 23:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
napszemcsis autos feszitos kepekkel.
2014. szept. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2014. szept. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ezt el lehet érni photoshoppal autós feszítés stb is de a felszínesség nem biztos hogy célravezető.
2014. szept. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez nem így működik. Ha nő vagy, akkor írnak. Ha minden adat és kép nélkül vagy, akkor is kapsz percenként 2-3 levelet. Ha nem ez történik, akkor nyilván nem nő vagy. Ebben az esetben kiábrándító az igazság, de bármit teszel, így is marad. A nők nem írnak, nem is nézelődnek. Adatlapot max. akkor néznek, ha már kaptak tőled levelet. Jó levelet kell írni, majd kommunikálni tovább. Erre nincs recept, mert minden ember más. Ne hagyd, hogy könyveket tukmáljanak rád. Próbálkozz inkább, gyakorlat teszi a mestert. Ha valami nem működik, próbálj mást, vonj le következtetéseket, tanulj a hibáidból stb.
2014. szept. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Oké de tudtok néhány konkrétumot mondani? mert vannak olyan adatlapok, olyan képek, olyan levelek, amelyek megfogják a nőket ezt mondták a Csábítás akadémiában is? kapok leveleket, videokat, de a konkrétumokra nem térnek ki, azért már fizetnem kéne, ez bosszantó, mert úgy érzem hogy közel vagyok, ez olyan mint ha a mézes madzagot elhúzták volna tőlem. Azt már tudom hogy ne magyarázkodjak, ne írjak felesleges dolgokat, de valami jó szöveg adatlap kellene, tényleg sokan vannak akik ezzel a netes szemináriummal meg jó adatlappal, és képpel sikereket értek el, csak én ingyen akarom meg úszni, hogy a lányok közül sokan vissza írjanak.
2014. szept. 6. 23:48
 6/13 anonim ***** válasza:

nekem nem adatott sok, de az ismerőseimnek igen.

csináltam pár képet, az egyik terepjárójával(audi Q7), meg a medencés házában, és egyből lett olyan sikerem a társkeresőn, hogy még írnom se kellett a csajoknak, minden nap volt vagy 10 olvasatlan levelem.

lett is intenzív ágytorna mindegyikkel.

szóval csak ez számít, semmi más, a LÉ!!!

ha van, menő vagy, ha nincs, akkor be kell érned a maradékkal.

2014. szept. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nicholas Viktor azt mondta hogy a férfiak 90%-a sikertelen a neten,a magyarázkodás, a túl bókolás, a felesleges szöveg miatt, és itt nem a pénz a kigyúrtság, vagy a jó külső számít ha nem az hogy valaki alfa hím legyen. meg megfelel,ő dumák kellenek, meggyőző szöveg kell de milyen ? még mindig, nem írtatok, elegendő konkrétumot.
2014. szept. 6. 23:59
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan eleve nem is akarnak ismerkedni, általában még válaszra sem méltatnak.
2014. szept. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Vedd már észre, hogy ez mézes madzag. Ha fizetsz, akkor se kapsz semmi használható infót. Nincs csodaszer. Ha lenne, mindenki használná, és sikeres lenne.


Ha nem hiszed el, nézd meg magad. Fent van az összes ilyen szar torrentoldalakon, fájlmegosztókon, de akár ki is fizetheted, ha akarod. Egy centivel se leszel előrébb. Mint mondottam, a saját hibáidból tanulva tudsz előrelépni, és sok gyakorlással. Szent grál nem létezik.

2014. szept. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Pedig a torrenten nincs fent a hogyan hódíts az interneten oldal,sajnálatos módon mível 11 éve probálkozok ezzel a megoldással , nem sok síkerel, az lesz a legjobb hogy ha perkálok a csábítás akadémiára, jobbat nem tudok,
2014. szept. 7. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!