Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok gazdag és sikeres férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok gazdag és sikeres férfi miért jönn össze levetett nőkkel, nem zavarja őket hogy jó pár férfival lyuksógorok?

Figyelt kérdés
Miért kell egy gazdag és sikeres vagyis elviekben okos férfinak olyan nő akin már átment a fél világ? Szerintem ciki lyuksógornak lenni egy csomó férfival és elég lealacsonyító is ha valakinek egy qrva a barátnője. Mégis ezek a nő a kapósak míg egy normális értékrendű nem kell. Pedig lehet az is csinos nő mert a kettő nem zárja ki egymást. Ott van az olasz szakács/étteremtulajdonos és modell barátnője akinek már ki nem volt a barátja. Nem is egy szép nő, ordít róla hogy c kategória és teljesen átlag a külseje, de a leggázabb hogy az egész ország tudja az exei sorát. De ilyen nőkből rengeteg van. Nem szégyen egy normális férfi számára ez?
2017. jan. 2. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
22%

Nem ezekkel vannak éjjel. Ezek a nők nappalra vannak, mutogatni. Mondjuk a nőt se féltsd, megkapja érte a pénzét.


Aztán éjjelre már jöhet a szűzek dala.

2017. jan. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%

1.Szerintem igazából nem is vágod a teljes igazságot, hogy mennyire durván megy ez.Nem egy ma eléggé ismert személy felesége ex prosti.

2.Csalják egymást agyba-főbe, a feleség meg a kertész/masszőr dolog nem csak legenda.

2017. jan. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2#: Hogyan is van ez akkor?
2017. jan. 2. 16:18
 4/8 anonim ***** válasza:
15%

Ez így igaz. Egy jó lakat jól zár, egy jó kulcs bármit kinyit. Ez aranyszabály.


Vizsgáld meg az adott "gazdag és sikeres" férfit, hogy mi van a felszín alatt. Aki összejön egy könnyű nővel, annak könnyen önbizalomhiánya lehet a fedél alatt, és könnyen a pénz egyfajta kompenzáció. Akárcsak a nagy autó vagy a nagy koxos felső test, ezek lehetnek kompenzációk, pont azért mert a férfi alapból értéktelen és csak ezekkel érzi magát valakinek. Nem tudhatod mi van a háttérben.

2017. jan. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

Valószínűleg azért, mert ilyen nők nyomulnak rájuk, aztán beérik velük, mert lusták egy normális kapcsolatot kialakítani.


Én is meglehetősen sikeres férfi vagyok és sajna mindig az ilyen ribis nőket vonzom be, akik abszolút taszítanak. Nekem azért annyira nem fontos, hogy kapcsolatban legyek, hogy képes legyek ilyen nőkkel összejönni. Nekem mindig is a szerényebb, visszahúzódóbb, csendesebb, intelligensebb lányok jöttek be, az más kérdés, hogy az ilyen nők általában nem akarták elhinni ,hogy valóban odavagyok értük ,azt hitték ,csak szórakozom velük, pedig teljesen komolyan gondoltam.

2017. jan. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
Kár volt kérdező ez a kérdésed,elindíthatja a szokásos lavinát a kulcs és lyuk hasonlat miatt. Majd jönnek a tipikus válaszok, "miért érdekel az hogy kinek mennyi partnere volt,mitől lenne egy férfi menő azzal ha sok nőt megfektetett,szíve joga ki kivel fekszik le/ki kivel létesít kapcsolatot,talán megkérdezed a kiszemelt nőtől,hogy előtte hány partnere volt,vannak olyan nők akiket ha meglátsz meg nem mondanád,milyen vad életet élnek,míg vannak akik kihívóbban öltözködnek mégsem fekszenek le mindenkivel"
2017. jan. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nincs minden pasinak kisebbségi komplexusa :D Azok szoktak a nők partnereinek a számától belázasodni.

Ha az alapján ítélsz meg egy nőt, hány pasi nyúlt hozzá, akkor talán a saját kezedre kéne előbb ránézni :D Ha a nőket egy vagy több pasi értéktelenné teszi, akkor a pasik vajon mik? :DDD

2017. jan. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jók az ágyban.

Egy pénzesebb férfi tudja mit akar egy kapcsolattól. Valakinek ez a fontos. A tapasztalt nő.

2017. jan. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!