Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha rákérdezek egy nőre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rákérdezek egy nőre, akinek gazdag pasija van (manapság lassan ki az az értelmes nő, akinek nem olyan van, ritka), akkor miért azt mondja, hogy nem tudatos volt, hanem csak így alakult?

Figyelt kérdés
Fura módon mindig így alakult, hogy tehetős orvos, bankár, mérnök pasikkal jönnek össze? Nem inkább ösztönös ez?
2017. jan. 14. 09:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Ez Téged miért zavar?
2017. jan. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
Most komolyan azt várod, hogy a nők nyiltan elismerjék, pénz alapján választanak maguknak párt?
2017. jan. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem feltétlenül a pénz (bár van ilyen is), hanem inkább olyan belső tulajdonságok alapján, amelyek lehetővé tették a férfi számára a meggazdagodást (magabiztosság, céltudatosság, kommunikációs készség, dominancia stb.)
2017. jan. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Ha rákérdezek egy férfire akinek fullos bomba csaja van, akkor miért azt mondja hogy nem a külső alapján választott, csak így alakult?

Pedig van különbség: a külső látszik. A pénz nem mindig.

Amúgy meg egy nő azok közül válogat akik rányomulnak. Nem tehetek róla ha az értelmes, diplomás, intelligens férfiak megtalálnak és mivel én az alapján választok párt hogy mennyire művelt és intelligens, biztos nem lesz csóró annyira hogy ne tudna könyveket vásárolni, színházba járni, utazni stb. Viszont nem törvényszerű hogy kőgazdag lesz. Pl egy tanár nem csóró, de nem is gazdag.

Volt egy kapcsolatom ahol a pasi rohadt gazdag volt de egyszerű farmer-póló kombóban járt, bakancsban és nem is a márkásabb fajtákban. Kisfurgonnal jött randizni mert azzal dolgozott. Csak kávézni jártunk, nem étterembe. Fogalmam sem volt mennyi pénze van, az hogy építőiparban dolgozott, szintén nem mondott sokat. De jókat dumáltunk és különben is, az első sorban szexuális jellegű kapcsolat volt. Már előre kikötöttem hogy kapcsolatunk jellege miatt nem akarok ajándékokat adni-kapni, így az ünnepek és szülinap is csak egy csoki vagy egy üveg bor volt. Menet közben derült ki hogy micsoda üzletekben van benne, meg hogy mi mindene van. De ez az én életemre nem volt hatással, a szex nagyszerű volt és ő egy ilyen időszak szereplője volt az életemben.


Aztán szakítottunk. Ha most valakinek azt mondanám hogy egy kőgazdag vállalkozó szeretője voltam több mint egy évig, biztosan meg lenne győződve arról hogy a pénze miatt voltam vele, pedig nem. De mindenki azt mond amit akar. A nők is és a hozzád hasonló pasik is akik igazolást keresnek a saját szerencsétlenségükre.

2017. jan. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Igen a nők. Minden nő kivétel nélkül. Annyira látszik, hogy milyen keveset éltél. Megismertél pár díszpitsát és abból általánosítasz, amivel megint csak a saját korlátoltságodról adsz tanúbizonyságot.

Főleg azért is vicces a kérdés, mert 2017-ben valószínűleg több nő kap majd diplomát, mint férfi de ne zavarjon.


Ez alapján viszont a nőket kellene sajnálni, hogy kénytelenek lesznek alul választani, mert annyi bankár, orvos mérnök nem kerül ki millió számra ebben az országban. Vagy igen? Ne nevettes.

2017. jan. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mentőtiszt vagyok. Volt párom is azért szakított velem (mindig mondta, hogy nem érdekli a pénz), mert az exe most végzett az egyetemen, gépészmérnök, nagy karrier előtt áll és még szereti.
2017. jan. 14. 10:31
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

Hát látod azt biztosra vettem, hogy nem egy bankár, ügyvéd, orvos írta ki ezt a pitiáner kérdést. :D


Nyugi én sem sőt a párom sem az, egyáltalán nem volt mérvadó nálunk, sőt a a férjem iskolázottság szempontjából mögöttem van, vagyis ezek szerint a "ritka" kivételt gyarapítjuk. :)) és annyit még hozzáfűznék, hogy mert a barátnőd szakított veled szerintem ezernyi oka lehetett nem csak a karrier és a pénz.

2017. jan. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Első vagyok, és én például 10 éve örültem volna egy mentőtiszt párnak. Azért akkor és nem most, mert akkoriban még nem foglalkoztatott ennyire az anyaság és a családalapítás kérdése, mint most. És nem a pénz miatt mondom ezt, hanem azért, mert olyan az időbeosztásuk... Tudom, mert szekundáns voltam nagyon sokáig, és mostani páromtól is azért köszöntem el, mert nem jutott rám elég ideje, pedig jóval kevesebbet keresett, mint Te.
2017. jan. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

Az én páromnak pl van bőven pénze, de ezt csak 1-2 hónappal azután tudtam meg, hogy összejöttünk. Egy közös ismerősünknél ismertem meg, amíg össze nem jöttünk szerintem csak lyukas mackónadrágban láttam, mert abban bütykölték a kocsit, annyit tudtam róla, hogy valami autószerelő-féleség (Fogalmam se volt, hogy működik, milyen emberek dolgoznak egy szervizben pontosan), és anyukája opeljével járt. Szóval nem kifejezetten tűnt pénzesnek, ettől még beleszerettem és összejöttünk, utána derült ki, hogy apukája nagyon jól menő vállalkozásában dolgozik, amiért egyáltalán nem átlagfizut kap, van saját kocsija, óriási házuk ahol neki van külön lakrész, stb.

Nem tartom magam pénzéhesnek, ugyanis ezeket nem tudtam előre, plusz azóta se engedem, hogy sokat költsön rám, ha kajálni megyünk akkor felváltva hívjuk meg egymást, boltban felesben fizetünk, szülinapi ajándék esetében 5ezer forintos limitben állapodtunk meg, karácsonykor meg nem ajándékozunk. Szóval nem élősködök rajta :D

Arról meg nem tehetek, hogy ő vett le a lábamról. Ha neki sikerült maszatosan, szakadt macinaciban meghódítani, akkor azt hiszem nem benne meg bennem van a hiba :D

2017. jan. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Költőnő? ***** válasza:
64%
És ha rákérdezel egy nőre, akinek átlagos pasija van, és ott is ez a válasz; az is meglepő?
2017. jan. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!