Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves lányok! Hogyan legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves lányok! Hogyan legyen egy férfi magabiztos a 200. visszautasítás után?

Figyelt kérdés

Kedves lányok, állítólag fontos nektek, hogy a férfi magabiztos legyen és tudja, mit csinál. A kérdésem: bár volt már pár barátnőm, az utóbbi 5 évben csak visszautasítás ér, a való életben is és az online társkeresésben is. Úgy érzem, hogy érzéketlen baromnak kellene lennem ahhoz, hogy ez ne essen rosszul, és ha rosszul esik, akkor az önbizalmam is eléggé megsínyli, Másik kérdés: nektek nem esne rosszul? Éveken át, zsinórban?

"Egyébként" egyáltalán nem vagyok egy rosszkedvű, kötekedő alkat, sőt, de ez azért túlzás, hogy egyszerre legyek magabiztos a sorozatos kudarcok után, meg érző lelkű ember...

Mielőtt azt mondjátok, biztosan rosszul csinálok valamit, arra azt mondom, hogy én mindig magamat adom, udvarias és barátságos vagyok, nem fogom magam meghazudtolni azért, hogy mindenféle "manőverekkel" tegyek szert párra.



2017. jan. 14. 15:10
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
66%

A magabiztosságnak semmi köze ahhoz hogy mit gondolnak rólad mások. A magabiztosság a saját értékeidbe vetett hit és bizalom. Ha ezt kevesen ismerik fel, az az értékeidet nem változtat....már ha vannak.

Mindazonáltal már sokat az is elárul rólad hogy 200. visszautasítás....az a férfi aki minden nőnél bepróbálkozik és nem keres olyat aki valóban értékes lenne, nem rendelkezik olyan belső kvalitással ami túlontúl értékes lenne. Szerintem normál esetben egy átlagos ember évente max 10-20 olyan ellenkező neművel találkozik, akinél egyáltalán érdemes bepróbálkozni. tovább fokozza a helyzetet ha nem is tudod hogy kell, lehet rossz a technikád de az ugye nem itt fog kiderülni.

2017. jan. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
19%

FIGYELJÉTEK!

Mindjárt ideérnek azok akik minden kérdés alá bebüffentik hogy 22 évesen már diplomások voltak önerőből, nem a szülők segítették, van 2 nyelvvizsgájuk, meg havi 300at keresnek, nőként,pályakezdőként, és saját lakás meg autó is, 22 évesen.

Rengeteg ilyen van, mindig le szokták írni.

Szemét egy banda ez a feminista társadalom!

2017. jan. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
20%
12-es te is elmehetsz a picsàba.mocskos feminista. Nem ő tehet arròl hogy a nők felszínesek és ostobák mint te!
2017. jan. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:
Emberek, ismétlem, a 200-at az online társkereséssel együtt értettem, tehát mikor online írsz valakinek egy társkeresőn, mert szimpatikus a profilja.
2017. jan. 14. 15:22
 15/44 anonim ***** válasza:
80%

Nem vagyok lány, de azért hozzászólok. Mindig rosszul fog esni. Ezen nem tudsz segíteni, ember vagy, érzéseid vannak. A csalódás az élet velejárója az is lesz mindig. Leszarni lehet csak, elkerülni nem. Idővel az egód elég kérges lesz ahoz, hogy ne érdekeljen, aztán eredmények is lesznek nyugi.

30/f

2017. jan. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
61%
Amint elolvastam az első 3 választ rögtön tudtam hogy itt nagy cirkusz lesz!
2017. jan. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
40%
Sokszor a fiatal huszonéves csajok jobban keresnek, mint a férfiak. Pedig elvileg mennyire hátrányos a nők helyzete ebben az országban... Aha... Marhára. A legjobb, irodai melókat az esetek 90%-ában a fiatal nők kapják meg, de azért sajnáltatják magukat a nők. Undoritó.
2017. jan. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
53%

Százalékokból ítélve már itt dübörög a feministák nagy része.

Majd mindjárt riasztják a többieket is, hogy gyerünk, mert helyzet van!

2017. jan. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
48%
51% teljesen egyetértek veled.
2017. jan. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
71%

22-es, igen marhára!

Azt már ugye kihagyod, hogy a kereskedelemben javarészt nők dolgoznak (bolt, pékség, vendéglő, étterem, söröző), ahol nem igazán vannak hétvégék és nem nem kapnak 150-nél többet!

2017. jan. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!