Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves lányok! Hogyan legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves lányok! Hogyan legyen egy férfi magabiztos a 200. visszautasítás után?

Figyelt kérdés

Kedves lányok, állítólag fontos nektek, hogy a férfi magabiztos legyen és tudja, mit csinál. A kérdésem: bár volt már pár barátnőm, az utóbbi 5 évben csak visszautasítás ér, a való életben is és az online társkeresésben is. Úgy érzem, hogy érzéketlen baromnak kellene lennem ahhoz, hogy ez ne essen rosszul, és ha rosszul esik, akkor az önbizalmam is eléggé megsínyli, Másik kérdés: nektek nem esne rosszul? Éveken át, zsinórban?

"Egyébként" egyáltalán nem vagyok egy rosszkedvű, kötekedő alkat, sőt, de ez azért túlzás, hogy egyszerre legyek magabiztos a sorozatos kudarcok után, meg érző lelkű ember...

Mielőtt azt mondjátok, biztosan rosszul csinálok valamit, arra azt mondom, hogy én mindig magamat adom, udvarias és barátságos vagyok, nem fogom magam meghazudtolni azért, hogy mindenféle "manőverekkel" tegyek szert párra.



2017. jan. 14. 15:10
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
84%

A mai világba nagyon nem lennék férfi őszintén szólva.

Ez a nemek közti csata hogy kinek nehezebb rosszabb sose fog abba maradni. Bár nem sok értelmét látom mert amúgy nem mind egy ?

Nőkből is vannak gerinctelenek és férfiakből is egyaránt. De azért mert valaki belebotlott egy ilyenbe attól az általánosítás hogy minden pasi/nő egyforma elég bugyuta kijelentés.

Itt a szaréletű emberektől ne várj korrekt értelmes válaszra mert csak bele kötnek mindenbe.


21/L

2017. jan. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:
köszönöm azoknak, akik a minősítgetésen helyettl normális válaszokat adtak. Nyilván nem vmi "receptet" várok itt, azt talán nem is lehet adni, inkább csak tapasztalatokat, véleményeket, ötleteket, :-)
2017. jan. 14. 15:36
 23/44 A kérdező kommentje:
"# 12": a mindennapi életben a magabiztossággal semmi gondom nincsen, nincsenek önértékelési problémáim. Ez a probléma csak akkor jön elő, mikor veszem (venném) a bátorságot és elhívok valakit randira.
2017. jan. 14. 15:42
 24/44 anonim ***** válasza:
75%
200 visszautasítás, törlés, eltűnés, hazudozás nem sok, hidd el. Ma csak négy olyan levelet kaptam, amiben csak szexet akartak tőlem, ebből egy "gáláns" is lenne... Jah igen... örüljek, mert a nőknek könnyű, és legalább a szexet megkaphatom. De semmi mást... Ezek, meg a fent említett dolgok szintén csorbítják az önbizalmat, és rossz önértékeléshez vezetnek. Ha meg rámosolygok vagy szemezek valakivel, vagy írok neki társkeresőn, akkor meg szintén azt hiszik, hogy ez a nő könnyen kapható ...
2017. jan. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:
# 25: oké, ez is jogos. Én sose azt írom társkeresőn, hogy szexet keresek, mivel nem csak azt keresek. Azt írom, hogy találkozzunk egy kávéra/teára, ha szeretné, meghívom vacsorázni, beszélgessünk, vagyis egy teljesen normális randira hívom.
2017. jan. 14. 16:47
 26/44 Mi közöd Tőle ***** válasza:
73%

Nézd kérdező, nem olvastam el semmit, csak a vastagon szedett fő kérdésedet. Ha kapsz 200 visszautasítást, akkor eszedbe juthatna, hogy lehet, hogy valamit nem csinálsz jól.


Ekkor szeget verne a fejedben, hogy az információ korát éljük, és utána nézhetnél, hogy mi az amit rosszul csinálsz, és mit lehet tenni a kiküszöbölésre.


Ha ugyanazoktól a cselekvésektől várod a jobb, másabb eredményeket, akkor ez egyenlő az őrültséggel. :)

2017. jan. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:

# 27: köszönöm a felvilágosítást. Lassan tanulom meg az új dolgok használatát, mint az elektromosság, internet, robbanómotor stb. Később felfedeztem oktatóvideókat arról, hogy hogyan kell a nőkhöz közeledni, ezek egy része valóban hasznos tanácsokat ad.


Ahogy írtam, itt a válaszoktól elsősorban mindenkinek a saját tapasztalatát, véleményét, ötleteit várom, nem recepteket vagy információkat. Vagyis vmi emberi (ad abszurdum empatikus) megnyilvánulást.

2017. jan. 14. 17:12
 28/44 anonim ***** válasza:
66%

Az online-t ne számold bele.


[link]


(és a világ talán legjobb kosarasa mondta ezt)


De az is lehet (sőt, biztos), hogy valamit rosszul csinálsz (ami nem jelenti azt, hogy ne légy önmagad, hanem azt jelenti, hogy egyértelmű jelzéseket nem veszel észre, illetve rosszul prezentálod magad). Szerezz objektív visszajelzést olyanoktól, akik értenek a csajozáshoz és van benne tapasztalatuk.


Magabiztos attól leszel, hogy tudod: bármi történjék is, elégedett vagy, szereted magad és jól érzed magad a bőrödben és ezt senki, még egy tökéletes külsejű nő sem tudja megingatni. Ha ezt eléred, nem lesz gondod a nőkkel.

2017. jan. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
80%

Az itteni nők többségének az értelmi és érzelmi intelligenciája magasan alulmarad az átlagtól. Képtelenek komplett helyzeteket átlátni, összefüggésekben gondolkozni és logikailag szépen levezetett válaszokat írni.

Nem, mielőtt egy is betámadna az ilyen szintű csajok közül, nem vagyok nőgyűlölő. De valahogy, nem azt a szintet tapasztalom a való életben, amit itt.

Az itteni nők szerint:

- Legyél magabiztos. Hogy? Hát úgy. Kb. ilyen szintű válaszokat írnak.

- Ne próbálkozz minden csajnál, mert akkor bárkivel beéred, és ezért nem járnának veled.

- Ne legyenek nagy igényeid és ne csak pár csajnál próbálkozz, mert akkor meg azért nem találsz csajt.

Engem komolyan érdekelne, hogy az itteni csajok nagy része, mégis mit csinálna, ha pasi lenne? Hogy próbálna csajozni? Előnytelen külsővel, mégis miben lennének mások, mint az itt siránkozó, sikertelen pasik?

Valamiért úgy érzem, hogy semmiben. Ők is ugyanezt csinálnák.

Azért jó látni olyan értelmes hozzászólásokat is a másik féltől, mint pl. #21-esé.

2017. jan. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
89%

Nőktől ne várj logikát, nem azért szeretjük őket. :D


"Legyél magabiztos. Hogy? Hát úgy. Kb. ilyen szintű válaszokat írnak."


Ellenkező esetben téged sem érdekelne, hogy egy nő hogyan legyen szép és kívánatos, a lényeg hogy az legyen. Ugyanígy a nőket sem érdekli, mitől leszel magabiztos, az érdekli őket, hogy az legyél (manapság minden szükséges információ elérhető mindkét témában ingyenesen, az interneten, illetve némi pénzért cserébe könyvekben, hanganyagokban és előadásokban, tanfolyamokon).


A "minden csajnál bepróbálkozás" alatt szerintem egyszerűen azt értik, hogy ne kiéhezett perverz módjára nyomulj minden csajra. Helyette légy társasági ember, aki szívesen beszélget bárkivel, és ha megvan az összhang valakivel, akkor lépj tovább. De ne kanos kiskutyaként akaszkodj rá minden nőre, aki véletlenül rád mosolygott.


Az előnytelen külső meg kifogás, rengeteget lehet javítani rajta (edzés, öltözködés, ápoltság, fodrász stb.), de ugyanakkor nem csak Adonisz-külsejű férfiak sikeresek az ellenkező nemnél. Ha annyira a külső lenne a fontos, minden itt panaszkodó srác konditeremben lenne, nem sértett kérdéseket írogatna ki nonstop (ezt nem a mostani kérdezőre vonatkozik).

2017. jan. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!