Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szingli, ronda férfiak! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli, ronda férfiak! Ti hogyan tudatosítjátok magatokban (van ahol bele van kódolva évek alatt, hogy nem szabad csajozni) egy buliban, hogy nem szabad csajoznotok, mert nincs esélyetek vagy meg akarjátok kímélni magatokat egy újabb elutasítástól?

Figyelt kérdés
2017. jan. 14. 20:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én még félénk is vagyok szóval ha akarnék se mernék odamenni egyetlen lányhoz sem. Ráadásul általában 1-2 kivételtől az összes lány magasabb nálam... 25/F
2017. jan. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%

Mi az, hogy nem szabad csajozni?


Nem görcsölök, ugyanúgy dumálok nőkkel a társaságban, csak nem igazán nyomulok. Aztán van akinek megtetszik a stílusom, a humorom, és ő jelez, hogy lehetne több is.


Olyan nincs, hogy nem szabad, az elutasítást meg úgy kerülöm el, hogy nem nyomulok gőzerővel folyton minden szembejövő nőre, mert tudom, hogy ezen a vonalon nincs esélyem, de ettől lehet ismerkedni.

2017. jan. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A legrosszabb ***** válasza:
73%
Egyszerűen nem hajtok rá senkire, nem teperek senkiért. Tisztában vagyok a külső adottságaimmal, így nem ér csalódás. Az évek során azért ez beléd ivódik. :D
2017. jan. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
Nem mindenki születik csajozásra, az életben más örömforrások is léteznek, de így is mindenkinek van a szintjén levő csaj, én 1 szintig bárkit megkapok de utána már magasabbak az igények, kaptam meg fullos nőt is kapcsolatra de csak a belsőm miatt nem a külső...
2017. jan. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj hogy néhány vodka redbull után nagyon felszabadultnak érzem magam, és bárkihez odamegyek ismerkedni, ami elvileg helyénvaló is, egy szórakozóhelyen.

Ott és akkor jövök rá, hogy hiába változott meg a kedélyállapotom, a kinézetem az még mindig tűrhetetlen sok nőnek, amikor elutasítanak, kiröhögnek, némelyik előveszi az ütőkártyát, proliként én ugyan mit akarok tőle???

De ilyenkor már hiába fogyasztok egyre több vodka redbullt, egyre rosszabb hangulatom lesz.

2017. jan. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
30%
Nem kell buliba járni :) töltsd értelmesebben az idődet.
2017. jan. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

én elég ronda vagyok, annyi idős mint te. viszont van barátnőm, aki nagyon aranyos elég szép :D

szóval én büszke vagyok rá, és abszolut nem problémázok azzal h én milyen vagyok. sokan féltékenyek rám :PP amiért velem van, ez sok erőt ad

2017. jan. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én már rég voltam buliban évekkel ezelőtt, de akkor még nem tudtam,hogy nekem nem szabad csajoznom, tehát próbálkoztam :) Mostanában viszont egyáltalán nem csajozok, illetve nem keresek társat.
2017. jan. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
2017. jan. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez hatalmas. Ne szaporodj!
2017. jan. 14. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!