Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha emiatt nem akarom tovább folytatni az ismerkedést?

Figyelt kérdés
Beszéltem egy férfival egy társkeresőn. Leírtam neki egy dolgot, ami velem történt, majd jött azzal, hogy na ilyen a női logika.
2017. jan. 15. 22:12
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Most azért ne járjak el kikapcsolódni, meg vásárolni, mert szerinte nem éri meg. Ennyi erővel akkor élni sem érdemes.
2017. jan. 15. 22:36
 12/18 A kérdező kommentje:
Először azt hittem viccel, fenn se akadtam ezen a dolgon, de aztán más dolgokat is írt. Pl. hogy a férfiak több mindenhez értenek, mint a nők.
2017. jan. 15. 22:38
 13/18 anonim ***** válasza:
Akkor miért pont vele ismerkedsz?
2017. jan. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Elég paraszt beszólás, de attól még lehetnek jó tulajdonságai illetve tetszhet neked. Hát gondold végig, hogy amúgy bejön-e, és aszerint folytasd vagy ne folytasd. Mi nem dönthetjük el helyetted.
2017. jan. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nézd, ha most vannak ilyen beszólásai, később is lesznek.

Gondold meg, hogy akarod-e hosszabb távon hallgatni.

2017. jan. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
normális, nem csak a pénisz mérete, vagyoni helyzete, külseje számít egy embernek, nyugodtan számításba veheted a személyiségét is...
2017. jan. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok, nekem volt egy ilyen sztorim mi már randizgattunk.


EZT A RÉSZT ÁTUGORHATOD HA NEM AKARSZ SOKAT OLVASNI Meséltem hogy el kell az igazolásomért, mert fociztam és másik csapathoz akarok menni, de nem akarok elmenni érte, haverom és csapattársam is volt még akkor, nem akarta elhozni, mert úgy nem illendő hogy szó nélkül lelépek. Szerintem meg egyszerűbb ha ő amúgy is megy a csapathoz én meg már nem, csak ez a papír kellett.



Na a lényeg, hogy a csaj, mondta hogy egyáltalán nem volt igazam, mert ami az én papírom azt nekem kell intézni. Én megsértődtem, utána nem is volt kedvem randizni vele, de nagyon megbántam már hogy a saját büszkeségem miatt veszni hagytam.

2017. jan. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
87%

Normális. Minek akarnád, hogy valaki folyton lenézzen? Normális lelkületű ember ezt nem akarja.


Aki meg olyat mond, hogy női logika, az alapból ostoba. Logikából egy van, attól logika.

2017. jan. 16. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!