Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem úgy hogy senkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy hogy senkinek nem lennék elég jó?

Figyelt kérdés
Amikor valakivel ismerkedem, mindig ezt érzem. Azt gondolom magamban, hogy engem egy férfi sem tudna szeretni, ami így is van általában. L/24
2017. jan. 16. 06:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne akarj másnak megfelelni,mert sose leszel boldog!

Legyél aki vagy,fiatal vagy még megtalálhatod a társad!

Hosszú az élet,bárki bármikor találhat társat magának!!!


Bárki bármilyen is találhat társat

akár szegény akár gazdag,akár kövér,akár sovány...

Sok sikert de soksok szerencsét kívánok neked!

hiszen szerencse kell hogy megtaláljon a társad. 30N

2017. jan. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Ez biztos nem van így, velem is ez a helyzet, hogy mindig elkezdek valakel ismerkedni, aztán hirtelen és gyorsan eltűnik a lány, de attól még nem velem van a baj.

Igaz társat találni nehéz, te meg gondolom azt keresel, nem pedig csak szexet, ezért sok ilyenen még át kell menned, de biztos megéri, mert a végén ott lesz Ő :-)


F21

2017. jan. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez egy önbeteljesítő jóslat. Azért nem tudnak szeretni, mert te így gondolod, és nem engeded őket közel magadhoz.
2017. jan. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én ugyanígy vagyok, de srácként:

26 éves vagyok, és ha ismerkedem egy lánnyal mindig az van bennem, hogy pfff tök jól néz ki, miért pont én kellenék neki? sokkal jobb csávókat is megkaphat stb stb, én labdába se rúghatok nála...

sokszor van bennem ez a gondolat.

valahogy le kell gyűrni, mert szánalomból senki nem fog veled összejönni.

Nézd fordítva:

neked tetszene egy olyan srác aki mondjuk átlag kívülről, de folyamatosan sajnáltatja magát, meg arról beszél, hogy ő mekkora lúzer, és hogy sosincs szerencséje a csajokkal?

ugye hogy nem életed hercege lenne...

2017. jan. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne becsüld alá magad! Neked is megvannak az értékeid, ami miatt valakinek te leszel a legjobb. Egyáltalán miből gondolod, hogy nem vagy szerethető?
2017. jan. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mert nő vagy
2017. jan. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!