Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én lennék az élő példa arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én lennék az élő példa arra, hogy van olyan csúnya fiú, aki bizony egy lánynak sem vonzó, senkinek sem kell, miért?

Figyelt kérdés

Úgy utálom, hogy ilyen rusnya lettem, mint apám külsőre, de annál is jobban fáj, hogy már tényleg nagyon nehéz egyedül, úgy szeretnék egy lányt ölelgetni, szeretgetni, de tudom, hogy mindenki undorodik tőlem, mert nem vagyok jó pasi és olyan rossz ezt látni a lányok arcán vagy azt a közömbösséget jobb esetben. Miért nem szeret engem egy lány sem, miért nem tudnak belém szeretni, tényleg ennyire csúnya lennék?! Mindig is tudtam, hogy csúnya vagyok de, hogy ennyire az már tényleg fáj. :'(

Ha van más is, aki így szenved, fiú, lány, nyugodtan írhat! Én már belefáradtam a folyamatos elutasításokba, a közömbös vagy épp undorral való nézésükre a lányoknak, már személyesen nem is tudok próbálkozni, egyszerűen nem visz rá a lélek, hogy egy lányt megzavarjak az ocsmány képemmel. :'(



2012. okt. 6. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Bakker annyi ilyen kerdes van itt gyk-n hogy en mar el sem hiszem,regen en is csunyanak tartottam magam,nagy az orrom es szetalnak a fuleim,sott meg sovany is voltam,megelegeltem ezt es elkezdtem gyurni,futni,bringazni,mostmar egesz jo borben vagyok,arcra is hiztam,kockas a hasam es jocskan megvaltoztam,es bejovok a csajoknak (mondjuk dumam az mindig is volt,csak regebben nem birtam jo csajokat felszedni),ezt ajanlom neked is,valtoztas magadon...vagy eleted vegeig igy akarsz rinyalni?Nem draga a kondi berlet,de ha nincs penzed othol is edzhetsz,jarj utanna a testsuly gyakorlatoknak (calistenics,fegyencedzes,youtuben face-n barbrothers) es kezdj valamit az eleteddel kulomben 10 ev mulva ugyanitt fogsz efele kerdeseket feltenni! Ez az en tanacsom...nekem bevalt.
2012. okt. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, én mondjuk lány vagyok, régen azt hittem borzasztó csúnya vagyok (az is voltam) ma meg már modellkedni hívnak. Tudom, ez rajtad nem segít, de az emberek változhatnak külsőre is. Nem hiszem el hogy annyira szörnyen ronda vagy, mi vagy te az Elefántember vagy mi?! Ugyan már, rengeteg szerintem borzasztó ronda pasinak van nem is olyan rossz csaja. Ha pedig tényleg olyan umdorítóan ocsmány vahy (amit nem hiszek) akkor talán ne a bombanőknèl, hanem a hasonló kaliberű csajoknál próbálkozz. Lásd apádat, azt írtad tőle örökölted a rondaságot, de úgy néz ki neki is összejött egy nő.

Utolsó tippem ha minden kötél szakad, tanulj sokat, legyél menő és gazdag, akkor nem számít milyen ronda vagy, a pénz a lènyeg ;)

Nézdd, valamit valamiért... És fel a fejjel! Csak egy elefántember volt :)

2012. okt. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezen is lehet segíteni könnyedén, kérdező.

Legyen jó sok zsetonod és fekete BMW-d, és meglátod, özönleni fognak hozzád a jobbnál jobb csajok!!! Sajnos nekik ez kell.

2012. okt. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!