Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyire csúnya lennék, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyire csúnya lennék, hogy senkinek sem kellek?

Figyelt kérdés

Annyira csúnyának érzem magam.Én sose fogok kelleni egy pasinak sem,úgy érzem.

44Kg vagyok 158cm-hez,oda figyelek az alakomra,ápolt vagyok,akkor még is mi lehet velem a baj?Nem vagyok egy kiállhatatlan hisztis p*csa sem,mert az ismerőseim szerint jó fej lány vagyok.Akk még is miért tesz mindenki barát kategóriába,???Min változtassak? :/


2012. júl. 17. 12:30
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Ha gondolod elmondhatom a véleményem, csak akkor írj üzit.
2012. júl. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

kép híján nemtudom..

de hasonló helyzetben járok.. már megszoktam amdj lesz valaki.:D.meg amúgy sincs kedvem most a kapcsolatsdihoz..

2012. júl. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Nem tudunk semmit. Mennyi idős vagy? Hol ismerkedsz? Szép-e az arcod? Hidd el, a szép arc sokszor többet nyom a latba, mint a jó test. A jó test pedig amúgy sem a számokon múlik.
2012. júl. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Esetleg küldhetsz priviben fotót, nem fogok rád mászni ígérem. 30/F
2012. júl. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. júl. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Egyébként ha gondolod nekem mutathatsz privátban képet, lány vagyok, ne aggódj. :) (14/L)
2012. júl. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Nekem is mutathatsz képet 22/f
2012. júl. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Azért ennél több infót is megoszthatnál magadról. Akár itt akár privátban.
2012. júl. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Privátban szívesen.Még képet is küldök de ide nem rakom ki.
2012. júl. 17. 13:12
 10/30 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz képet! Segítek szívesen.
2012. júl. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!