Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért az "idősebb" Férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az "idősebb" Férfiak vonzanak, mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Egyszerűen a korosztályomban lévő srácok nem keltik fel az érdeklődésem, mert sokan még nagyon kisfiúsak és nem találom őket vonzónak, férfiasnak. Ezért kb az 5-6 évvel idősebb Férfiak tetszenek, mert azok 25-26korukra már férfiasodtak és persze több tapasztalattal is rendelkeznek ( az élet minden területén ) A külső fontos persze, de csak másodlagos!!! Viszont egy ismerkedés elején, csak a külsőségek alapján tudom eldönteni, hogy akarok-e vele ismerkedni, vonzónak találom, tetszik, szimpatizálok-e vele.


Nem tudom, hogy mit kellene tennem, hiszen egy 5-6évvel idősebb férfit biztos, hogy nem érdekelnék:( Nem vagyok egy Nőies alkat és nincsenek tapasztalataim ez nem igazán tetszene (szerintem) egy 25 éves férfinak. Mit tegyek ilyenkor? Nem lesz soha barátom? Én nem érdeklem a "20-on feletti " korosztályt:(


19L



2017. jan. 18. 07:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, nincs gond azzal, ha az idősebb férfiakat találod vonzónak. Ez butaság, majd lesz valakid...:D Nincsenek tapasztalatok? Ez mit jelent? Nem volt barátod? Mert ha nem, az sem lenne baj. Van aki szereti a tapasztalatlan lányokat....:D Ne is kérdezz hülyeségeket!!! Nem para, ha nem tetszenek a kisfiúúcskááák:D
2017. jan. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Engem is on vonzottak. Apakomlexusos voltam. Ne tegyel semmit, ha erre vagysz, eld ki.
2017. jan. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ezzel mi a gond? Még rengeteg időd van. Én 24 vagyok, a vőlegényem 35. Előtte, azaz 24 éves koromig nem volt senkim. Amikor megismerkedtünk, azonnal tudtuk mindketten, hogy minket egymásnak teremtettek.
2017. jan. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
19 voltam mikor összejöttem a 25 éves barátommal, azóta is együtt, 21 vagyok, ő meg 26.
2017. jan. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi az eddigi válaszokat. Csak nem volt még barátom és így kicsit félek attól, hogy mivan ha soha nem keltem fel egy férfi érdeklődését.
2017. jan. 18. 07:40
 6/20 A kérdező kommentje:
Hát az a baj, hogy nem vagyok nagyszám sem, és nehezen megy a társkeresés is:(
2017. jan. 18. 07:41
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb lány a te korodban jóval érettebb a vele egyidős fiúknál, úgyhogy teljesen normális, ha az 5-6 évvel idősebb férfiak tetszenek. Ez így egészséges.


Akkor lenne gond, ha a 15-20 évvel idősebb korosztály tetszik kizárólag, vagy a még idősebb.


Az ismerkedéshez egy jótanács, ha elfogadod tőlem, 37 év tapasztalata után: mosolyogj!

Tényleg ennyi. Akinek bejössz, az észre fog venni, és egy mosoly elég bátorítás ahhoz, hogy oda merjen lépni hozzád. Viszont mégsem felhívás keringőre, ami kínos lenne akkor, ha nem jössz be valakinek.

Nem te vagy az egyetlen 19 éves lány, akinek nem volt még kapcsolata, de biztos nem te leszel az, aki élete végig egyedül marad. :) Dobj fel egy kis szempillaspirált, egy kis parfümöt, mosolyogj, és lesz érdeklődő, csak győzd levakarni.

2017. jan. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Szerintem #2-nek van igaza.


Az egy másik dolog, amit én tapasztaltam személyesen: tavaly volt egy 8 évvel fiatalabb barátnőm. 4 hónap után szakítottunk és úgy érzem nekem sok ennyi korkülönbség.


30F

2017. jan. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

5-6 év még nem sok. Legtöbb esetben ennyi korkülönbség van a párok között. Anno 19 évesen ismertem meg az első barátomat. Ő akkor volt 26 éves. Tökéletesen passzoltunk egymáshoz, sose volt gond a korkülönbséggel nálunk.

Legtöbb esetben tőlem pár évvel idősebb férfiakkal jobban kijövök.

De ez olyan dolog, hogy lehet egy 19 éves férfi komolyabb, mint egy 26 éves. Egyén választja.

2017. jan. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Ennyi korkülönbség a pasi javára gyakorlatilag semmi.

Az már más kérdés, hogy szerintem manapság neten kívül nehéz pasizni a fiatalabb korosztályban, főleg ha nem vagy egy rámenős típus. De valaki még akkor sem veszi a lapot, ha az vagy.

Amúgy tuti lesz pasid, ha más nem, összeszedsz egyet neten. Kicsit degradáló ez a megfogalmazás, tudom, de kb. tényleg ennyi energiabefektetésbe kerül az egész, külsőtől függetlenül. Arra azért figyelj, hogy bele lehet futni bőven olyanba, aki csak lyukra megy.

2017. jan. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!