Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes összejönni olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes összejönni olyan emberrel aki lelkileg passzol hozzám, de testalkatra nem illünk össze? Nektek volt már ilyen kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Nálunk konkrétan az a felállás, hogy én vagyok a lány, átlagos magasságú, de molett, és erős csontozatú (amit nem úgy értek hogy attól vagyok kövér, hanem vastag csukló, széles csípő, nagy fej, olyan zömök testalkat ami nyilván akkoris ilyen ha fogyok) A srác akivel jól megértem magam, nálam 7 centivel magasabb, de vékony, keskeny arcú. Nekem külsőre is tetszik, csak nem nézünk ki túl ideálisan egymás mellett, például ha látom magunkat egy tükörben, vagy egy fotón. Szerintetek ez nem szabad hogy visszatartson? Le kell szarni az emberek véleményét?
2017. jan. 18. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Ha hogyne, ha minden más rendben van és kölcsönös a vonzalom akkor nem értem mit kell ezen parázni. Ez nem puzzle bakker -.-
2017. jan. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
Gondolj arra, hogy fognak kinézni a gyerekeitek. Hatalmas testük lesz, de apró fejük, mint valami betegnek, vagy pedig vékony, gyenge testük ami nem bírja majd el az óriási fejüket. Hát igen, ezt jobb nem erőltetni.
2017. jan. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Másnak tkp. mi köze ehhez?
2017. jan. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan te ezen problémázol????

Na neeeee.....én mára kikapcsolom az internetet és lefekszem inkább aludni

Hello

2017. jan. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem azert, de ha a szex megy, akkor semmi akadalya. Szerintem. F
2017. jan. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sok ilyen párt ismerek. Ha előbb nem, gyerek után majdhogynem szokványos.
2017. jan. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tojd le. A lényeg, hogy ti jól kijöttök egymással. Egyébként tényleg sok ilyen pár van, aki külsőre talán nem illenek annyira össze, mégis általában ezek a legtartósabb kapcsolatok, ahogy én látom. (Ismerek egy párt, ahol a nő konkrétan olyan mint egy szekrény, /szerintem kidobóembernek is simán felvennék valahová/, nagy, széles, tuti 100 kg fölött van, a pali meg talán épp, hogy utoléri szélességben, magasságban). Na, de a lényeg, hogy ők tök jól megvannak! :)
2017. jan. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!