Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Diplomával jobb eséllyel lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomával jobb eséllyel lesz barátnőm?

Figyelt kérdés

Ez előny? Vagy semmit nem számít a párválasztásban?

Fordított esetben nekem például jobban bejön egy doktornő, mint egy takarítónő.



2017. jan. 19. 17:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem. Egyrészt, mert a diploma önmagában nem ér semmit, úgymond. Egyetemen dolgozom, és elég sok olyan hallgatóval találkozom, akik eltűnnek a süllyesztőben, pedig egyébként értelmesek, okosak, csak a magolós tárgyak nek mennek nekik. Ellenben akik tudnak seggelni, gyakorlaton átcsúsznak, és lesz diplomájuk, miközben nem túl talpraesettek, és nem is a legértelmesebbek...csak magolnak értelem, tudás nincs mögötte.

Szerintem összességében inkább az a vonzó, ha valaki képben van a szakmájában, lehet az okj-s vagy egyetemi képzés, és ugyanez igaz a munkahelyi sikerre is. Persze emellett az sem elhanyagolható, hogy mennyire szakbarbár az illető, vagy mennyire nyitott a világ más területeire. Egy tájékozott emberrel könnyebb szót érteni, közös témát találni.

De a legfontosabb, hogy ha valamit tanulsz azt magad miatt tedd, ne párkeresési céllal.

2017. jan. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Attol fugg milyen diploma. Nekem pl egy teologia vagy szabadbolcsesz diploma nem vag foldhoz. De egy mernok vagy doki mar vonzo.
2017. jan. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
#11: Irsz ossze vissza, ertelme meg semmi. Teljesen osszefuggestelen, se fule se farka. Neked kellett volna eltunnod a sullyesztoben...
2017. jan. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nőként mondom, a férfi lelkesedése a saját szakmája iránt a létező legvonzóbb tulajdonság! :) Van bennük élet, csillognak a szemeik, amikor erről beszélnek, így bagyon felemelő érzés velük lenni. Annyi megkeseredett ember van, ők pedig az ellentéteik. Innentől kezdve a diplomája mindegy.


Felmérések szerint azonban a legvonzóbb szakmák között található az orvos, ügyvéd és a tanár.

2017. jan. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#9-es micsoda szakkifejezések! :D
2017. jan. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én is diplomás vagyok semmin nem változtat.
2017. jan. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Az esélyeidet növeli, de ne várj tőle csodát. Inkább arról van szó, hogy megismer a csaj és ha szimpatikus neki az életed, akkor még pluszpontként elkönyveli, hogy nem csak egy szexisten/extrémsportoló/bunyós/szórakoztató/úriember/akármivonzóéletstílusú fickó vagy, hanem mellé még tanult is.


De jellemzően az alacsony iskolázottságú lányok között van az, hogy diplomással nem is kezdenek, frusztráltak lesznek tőle.


Diplomás nők ritkán foglalkoznak diploma nélküli férfiakkal, ami 30 környékén lesz majd fontos, mert a rosszabb fizetéssel rendelkező nők addigra egyre többet kell költsenek a külsejükre, ami diplomás fizetésből sokkal könnyebb...

2017. jan. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!