Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg létezik olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezik olyan, hogy valaki beletörődik az egyedüllétbe, inkább nem keresgél többet és pont akkor talál valakit, vagy csak nyugtatni akarják ezzel az embert?

Figyelt kérdés
2017. jan. 21. 16:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Elméletileg lehet, gyakorlatban annyival bonyolultabb, hogy aki lemond a párkapcsolatról, az általában elutasítja azt is, ha esetleg valaki közeledne felé.
2017. jan. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nem törvényszerű, igazából ez továbbra is egy random dolog lesz. Illetve annyival még csökkennek is az esélyek, mert hogy nem kezdeményez, akkor kevesebb esély van hogy valaki olyat megismerjen az ember, akivel kialakulhat a dolog.

Viszont annyival lehetnek nagyobbak az esélyek, hogy amíg görcsösen ismerkedik az ember, azt a másik fél megérzi, ha viszont nem kerül ez előtérbe, sokkal természetesebb lesz az ember kisugárzása, mert nem függ az eredmény kimenetétől, illetve hagyja, hogy magától kialakuljon a dolog.

2017. jan. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%

Annyi igazság van benne, hogy nem lehet görcsösen párt keresni, mert akkor abból biztos, hogy semmi sem lesz. És hagyni kell kialakulni a dolgokat.


Viszont nyilván az se jó, ha valaki magának valóvá válik és élből elutasít minden közeledést.


Valahol a kettő között van az ideális, csak sokszor nehéz eltalálni.

2017. jan. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem, ez egy fatalista, társadalmilag jóváhagyott tündérmese (lásd a romantikus vígjátékokat), hogy ne csinálj semmit, ne fejleszd magad kívül-belül, ne ismerkedj aktívan (nyilván nem görcsösen, annak tényleg nincs értelme), mert majd a sors úgyis összehoz a "Nagy Ő"-vel, amikor itt az ideje.


Még ha így is lenne, akkor se lenne választási lehetőséged, és legrosszabb esetben beleragadnál egy rossz kapcsolatba, amiből nem mersz kilépni, mondván hogy "úgy sem találok jobbat".


Ha akarsz valamit, azért tenni kell.

2017. jan. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A legrosszabb ***** válasza:
45%
Engem a párkapcsolatban való éldegélés taszít, az egyedüllétbe meg nem beletörődtem, hanem pont hogy magam választottam azt. Évek óta nem keresgélek, mert nem érdekel, s a ritkán adódó lehetőségeket sem használom ki. Mindezt tudatosan teszem. Kinőttem már abból, hogy az érzelmeimre tudjon hatni egy nő, maximum jót mosolygok rajta, mint kb. 20 évvel ezelőtt az általános iskolában, amikor a szép kislányok kizárólag akkor találtak meg, amikor a házi feladatot kellett a szünetben gyorsan összedobnom nekik. Manapság, felnőttkorban sem működik ez másképp.
2017. jan. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Lazy Lover ***** válasza:
22%
én már feladtam rá jöttem jobb egyedül nem is hiányzik a párkapcsolat
2017. jan. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nos én görcsösen kerestem kapcsolatot végűl inkább hagytam és nem foglalkoztam vele. Ezután nagyából 2 hét mulva rám talált a szerelem. Eddigi életemben ez 3x történt meg. Én hiszek benne. :)
2017. jan. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekem így volt, tehát van.


Persze ez nem abból állt, hogy teljesen elzárkóztam az új ismertségektől, hanem ugyanúgy kerestem az új embereket, de már csak azért, mert élveztem az ismerkedést magát. A párkopcsolat lehetőségét csaknúgy nyitbahagytam.. aki akar, az toppanjon pe, azt majd lesz valami :) ha lennie kell, akkor lesz!

2017. jan. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Velem is így történt. Egy csomó rossz ransi után besokalltam, és úgy döntöttem élvezem az egyedüllétet. Letöröltem magam a társkeresőkrők. Egy hétre rá egy sörözőben leszólított az egyik srác, akivel csak msneztem, de sosem hívott el találkozni. 2 éves kapcsolat lett belőle, és életem eddigi egyetlen szerelme volt.


Szerintem ez azoknál működik csak, akiknek vannak lehetőségeik, csak valahogy senkivel nem érzik a kémiát.

2017. jan. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
61%
34 éves vagyok, ilyenkor már kit keressek? Majdnem mindenki túl van már legalább 1 váláson, 2 gyereken ebben a korosztályban. Magától úgy sem jön senki, akkor meg hagyom az egészet a csudába:).
2017. jan. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!