Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik az, hogy valaki pusztán azért nem talál párt, mert nincs szerencséje, miközben nincs vele semmi baj?

Figyelt kérdés
2017. jan. 15. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
A legtöbb, majdnem' mögött, a negatív hozzáállás áll!
2017. jan. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Hogyha valaki átlagos, picit talán jobb, mint átlagos, akkor ugye belsővel lehet ezt feljebb vinni. Ehhez nyilván az kell, hogy megismerjék egymást egy semlegese közegben, ez szerencse kérdése. Na meg persze az is, hogy aki szerintem nagyon szép, pedig más szemével átlagos, és aki szerint én helyes vagyok, pedig valójában átlagos vagyok, na ez a két személy találkozzon egymással valamerre. Szóval nincs velük nagy gond, nem debil, vagy igénytelen, csak egy szimpla srác, lány, aki nem mindenkinek tetszik, de valakinek nagyon. Na, a két nagyonhoz kell piszok nagy mázli. 23/F
2017. jan. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, persze, hogy létezik. Az előző hozzászóló jól le is vezette ezt.
2017. jan. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerencse kérdés az egész társ keresési dolog,nehéz társat találni! 30N sajnos :(
2017. jan. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Murphy és a nagy számok törvénye alapján előfordulhat.
2017. jan. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az egész élet szerencse kérdése ,ez is. Ha adott időben és adott helyen nem keresztezitek egymást soha a nagy Ő -vel,akkor hiába vagy jó természetű ,csakis melléfoghatsz.


Persze az esélyeket elvileg lehet növelni ,ha folyamatosan változtatod a helyed,és a virtuális világban kiterjeszted a hatókörödet ,de ez sem garancia semmire.


Lehet beleragadsz állandóan egy jónak tűnő de amúgy sehová nem vezető kapcsolatba jobb híján, és az évek meg telnek.

2017. jan. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!