Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti össze jönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti össze jönnétek olyan lánnyal akinek több romával is volt kapcsolata?

Figyelt kérdés
Ismerek egy ilyen lányt, akit most dobott ki a roma barátja.. Most úgy vettem észre, hogy nyitottabb lenne felém, de eddig mindig elutasított ha közeledtem felé. Engem amúgy nagyon zavarna, mert nem tartom jó dolognak ezt a keveredést rassztól függetlenül. Ti elfogadnátok ilyen csajt?

2017. jan. 24. 12:42
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
66%
Tuti, hogy igénytelen, buta, nagypofájú, ha cigánnyal volt képes együtt lenni, így ezt a tényt félre rakva sem tudna érdekelni, mert biztos hogy nem tudna semmi olyat nyújtani, ami miatt beleszeretnék.
2017. jan. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
95%
NEM!
2017. jan. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
76%

Ha ez téged zavar, akkor ne tedd, mert továbbra is zavarni fog.

Amúgy roma és roma közt nagy különbség van

2017. jan. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Egyetértek. Amúgy nekem nincs különösebb bajom a romákkal, mert ismerek pár egész normálisat is, hanem egyszerűen szerintem jobb ha mindenki a saját fajtájánál marad. Lehet régimódi vagyok a ami csajok szemében, de ez van.. Amúgy egyre több ilyen lány van, főleg a 16-20 közötti korosztályból.. Középsuliban is sok magyar lány kavart romákkal. Én ezt már tisztára megszoktam..
2017. jan. 24. 12:57
 5/31 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Egyszerűen nem lenne hozzá gusztusom
2017. jan. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy sok lányról ki sem derül, ha korábban roma pasijuk volt, pedig az ilyeneknek a napiszaron vagy hasonló oldalakon lenne a helyük szerintem..:D
2017. jan. 24. 13:13
 7/31 anonim ***** válasza:

"Keveredést rassztól függetlenül" :D

Amúgy se fogod megtudni, hogy előtted hány/milyen f_sz volt benne, ha meg annyira vágysz rá te is ne itt kérj visszaigazolást hanem csináld meg te rasszjancsi...

2017. jan. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
69%
#6 talán pont emiatt a hozzáállás miatt titkolják ha volt nekik. Senki nem akar magára örök bélyeget egy tévedés, vagy egy olyan dolog miatt ami neki nem számít különösebben.
2017. jan. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
68%
Elmondjam mi a gond a romákkal? Az ,hogy aki védi őket is csak úgy tud kezdeni mondatot, hogy "ismerek EGY-KÉT/PÁR nagyon normálisat is". Tehát az a kivétel aki normális sajnos, ez tagadhatatlan. Aki ezt tagadja az marhára képmutató. Én nem kezdenék ilyen lánnyal ha érdekel. Valószínű nem passzol a személyiségünk ennyi.
2017. jan. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
41%
Náci és nőgyűlölő... pedig már vége a karácsonynak.
2017. jan. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!