Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, több platformon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, több platformon is rengeteg ember panaszkodik, hogy nem talál társat, a valóságban meg szinte alig ismerek olyat, akinek ne lenne kapcsolata? :D

Figyelt kérdés
A nagy számok törvénye alapján egy rakás embernek kellene egyedülállónak is lennie. Egyedülálló alatt most a konzervatív jelentésre gondolok = nem dug senkivel, nem szerelmes senkibe, nem nyafog ex után stb. hanem ténylegesen egyedül tengeti napjait. Ehhez képest ha végignézek az ismerősi körömön, vagy akár ismerkedésbe kezdenék valakivel, szinte csak olyan embereket látok, akiknek van kapcsolatuk. Most akkor ki hazudik, ha hazudik? :)
2016. dec. 13. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
a nagy számok törvénye alapján sokan vannak egyedül... elég sokan.
2016. dec. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Eszembe jutott màr nekem is. Vagyis mivel fent vagyok több tàrskeresőn, ahol az emberek 50%a ugyanaz. Van sok làny fent akik (ok csúnya vagyok) de , hogy senki nem jó nekik...
2016. dec. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogyan választod ki a reprezentatívnak szánt mintát, vagy mekkora az ismerősi köröd. Én is tudnék egy rakás embert az ismerősi körömből, aki egyedül van, meg ugyanennyi olyat, aki kapcsolatban/házasságban. Az ismerkedés más dolog, simán mondhatja neked bárki, hogy azért nem ismerkedik veled, mert van valakije, aztán meg lehet, hogy valójában nincs. Plusz az egyedülálló vagy párkapcsolatban élő emberek eloszlása nem egyenletes a világban, így könnyen lehet, hogy te több kapcsolatban lévő embert ismersz, mint mondjuk én.
2016. dec. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az lehet a magyarázat, hogy a netes "platformokon" több introvertált ember van, akiknek nehezebben megy az ismerkedés, meg jobban el is vannak bújva a világ elől, ezért nem is tűnik fel, neten viszont sokak vannak (ahogyan én is, a szociális életemet kb a neten élem javarészt. )
2016. dec. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És mégis hány ismerősöd van, cicus?
2016. dec. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én megszámoltam, a facebook ismerőseimnek 70%-a van kapcsolatban.
2016. dec. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyszerü...kiknek nincs kapcsolatuk?? Antiszociállis otthon ülő embereknek...azért nem ismered őket.
2017. máj. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!