Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Facebookon ilyen helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon ilyen helyzetben érdemes írni egy lánynak?

Figyelt kérdés

Van egy csaj akire tinderen találtam rá,és mint kiderült egy városban élünk csak nem ismerjük egymást.Pár közös "ismerősünk" van,így hamar meg is találtam őt facebookon.

Szerintetek így érdemes lenne írni neki facen (tinderen ugye nem tudok)?

Facen csak találkozót szerveznék le,nem ott szeretném megismerni.

24/f

19/l



2017. jan. 25. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem inkább Tinderen próbálkozol? Szerintem az "biztonságosabb" (mármint, téged úgysem ismer,nem? Így kénytelen külső alapján ítélni, és ha bejössz neki, Tinderen is visszaigazol..ha meg nem, Tinderen kevésbé kínos szerintem).. annyi buktatója lehet,ha ismeretlenül írsz rà valakire, ezekről mindenképp tájékozódj, mielőtt akcióznál :)
2017. jan. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tinderen már egy jó pár napja nem volt fent,szerintem már nem használja.
2017. jan. 25. 18:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja,az más ;) Akkor persze, írj rá és kezdj valami olyasmivel, hogy láttad Tinderen, de lemaradtál, viszont láttad xy közös ismerősötöknél a profilját, stb.. ezzel máris kevésbé leszel "idegen" a számára, és nem fogja azt hinni,hogy te csak egy olyan vagy,aki random lányokra írsz :)
2017. jan. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!