Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz ember vagyok csak azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember vagyok csak azért mert a facebookon nem akarom megváltoztatni a kapcsolati státuszom addig amíg nem bízik bennem a barátom? Ezáltal tényleg azt érzékeltettem, hogy nem vállalom fel őt? Érdemes vele egyáltalán komolyan foglalkoznom?

Figyelt kérdés
2 és fél hete vagyok együtt párommal aki minden nap azon vitázik velem, hogy milyen alak vagyok már azért, amiért nem állítom át a kapcsolati státuszom a facebookon (jobban szólva nincs is megjelenítve semmi)és ő ezért nem bízik bennem. Nos, engem nem érdekel a facebook, nem posztolgatok, nem lájkolgatok, egyszerűen csak tényleg kapcsolattartás céljából vagyok fent, kép is alig van rólam. Nem szeretném kitenni addig, amíg nem érzem, hogy működik ez a kapcsolat, és nem olyan okokból, hogy más pasi akkor megtudja, hogy barátom van- mert ő szerinte ezért nem akarom, egyszerűen csak azért, mert nem szeretném ha ez határozná meg a kapcsolatunkat, mert már nem egyszer mondta, hogy addig nem vagyok a barátnője, amíg oda ki nincs írva. Egyszerűen csak szeretném, ha enélkül is megbízna bennem. Mondtam, mihelyst működik a dolog, kiírhatjuk. Készültek fényképek, szerinte eddig azért nem kapta meg őket, mert nem akarom felvállalni, illetve szerinte ezért nincs kitéve facebookra sem, mert felvállalni nem akarom ők, pedig egyszerűen csak nem volt időm azzal foglalkozni, hogy a képekért rohangáljak, mert amit átküldtek az sérült. A héten dolgoztam reggel 6-tól este fél 9-ig, vastagbéltükrözésen voltam, szakdolgozatot írtam (amit 13-ig el kell készítenem)...egyszerűen nem volt se időm sem kedvem fényképek után rohangálni. Szeretném megvárni, hogy működjön a dolog mert ő most fog összeköltözni egy lánnyal. Ráadásul a lánnyal azután beszélte le a költözést mikor én velem már együtt volt, meg sem próbált fiú lakótársat keresni, én mégsem hisztizem ezen. Megemlítettem neki, hogy persze, nem szárnyalok a boldogságtól, de nem cseszegetem ezzel. Miért baj ez?

2015. ápr. 3. 08:47
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Egyébként én 23 éves lány vagyok, a párom pedig 27 éves...
2015. ápr. 3. 08:50
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem sem ott kezdődik egy kapcsolat, hogy facebookon kiírjuk ezt. Üzenem a párodnak, hogy ne rinyáljon emiatt. Szerencsére én és barátnőm nem tartjuk ezt a státuszbeállítást fontosnak. Aki akarja az úgyis megtudja anélkül is. Egyébként kérdező én is így használom a facebookot. :D
2015. ápr. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Emiatt hülyeség rinyálni, de manapság már ez a szokás.

Sok mindenre utalhat hogy valaki nem teszi ki Facebook-ra, annak ellenére hogy a másik szeretné

Ez olyan, mintha titkolni szeretnéd, ergo szégyelled

2015. ápr. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Túlságosan racionális vagy. Érthetőek az érveid, de érthető az is, hogy ez rosszul esik a pasinak. Az biztos, hogy benned most nincs meg a tűz, így kérdés, hogy van-e értelme folytatni...
2015. ápr. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
emberek, nehogy már jelentsen az bármit is, ha valaki nem tesz ki valamit a facebookra... ez komolyan ennyire fontos?
2015. ápr. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nem szeretném titkolni őt, de mikor nem érti meg, hogy azért jövök tőle el délelőtt, mert a szakdogával kell haladnom -igaz, délután találkozunk egyszerűen nem érzem úgy, hogy ez működne. Néha szó szerint elküld a f**ba ilyenek miatt. Egyszerűen csak tényleg szeretném megvárni, hogy minden rendben legyen. :(

Olyan dolgokat ír, pl. ha valaki nagyon kívánná őt, vagy kívánta a múltba- és akkor volt a lánynak barátja de megcsalta vele, arról ő nem tehet, mert ő csak adta magát, de nem az ő hibája az, hogy akkor ők együtt voltak. Néha leírja nekem, hogy milyen jókat szexelt ezzel a lánnyal... egyszerűen nem tudom mit szóljak. Innentől, ha a csaj aki rányomul, és úgy alakul, hogy szexelnek- ő nem fogja magát hibásnak érezni, mert a csaj akarta őt...

miért baj az, ha ilyen beszólások után várni akarok?

2015. ápr. 3. 09:10
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha ekkora kételyeid vannak, akkor inkább szakíts!
2015. ápr. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ilyen beleszólások után nem várni kellene még, hanem már rég kidobni...
2015. ápr. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Annyira hihetetlen számomra, hogy ilyen emberek vannak.

Majdnem 7 éve vagyok a párommal, és egyikőnknek sincs kiírva, hogy kapcsolatban. Sőt, egyetlen olyan közös kép sincs fent rólunk, amit ő vagy én raktam ki, csak barátok tettek ki rólunk. Nekem nem szokásom se posztolni, se lájkolni, se nyolcvanezer képet felpakolni magamról. A facebook nekem azért van, hogy tudjak beszélni a csoporttársaimmal, barátaimmal. Meg néha unaloműzésként olvasgatom.


Szerintem ez a hozzáállás 27 évesen egyszerűen gyerekes. De akkor ő lehet az a fajta, aki naponta 25 dolgot posztol, 40 képet lájkol és neki fontos, hogy mások mit látnak belőle.

2015. ápr. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Igen Kedves utolsó Válaszadó, pont olyan. Kb. 1000-1100 képe van fent, viccen kívül..

Mindent megoszt, illetve különböző posztokban célozgat nekem. ...

2015. ápr. 3. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!