Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van köztetek olyan, akinek -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan, akinek - a tartós egyedüllét hatására - a motivációja és az igényessége is általánosan csökkent?

Figyelt kérdés

Már lassan a húszas évem közepét taposom, de még életemben nem volt barátnőm, sőt még egy ölelés vagy csók sem csattant el és azt veszem észre, hogy az élet egyéb területein is sokkal motiválatlanabb és igénytelenebb vagyok, mint mondjuk 17 évesen. A karrierem sem érdekel már annyira, mert barátnő hiányában nincsenek céljaim. Szóval ördögi körforgás ez. Ha nincs csaj, nincs ami motiváljon a karrieremben (az a tudat alatti motiváció, hogy majd a barátnőmmel lakást veszünk/összeköltözünk/előre tervezünk/utazgatunk stb.). Ehelyett anyámékkal élek, nem látom értelmét az egyetemnek, már lassan az sem érdekel, hogy mit fogok dolgozni. Ráadásul haverjaim/barátaim sincsenek, szóval még azzal a szégyenérzettel sem kell szembesülnöm, hogy az ismerőseim megjegyzik:

"Ja, és aztán miért ilyen tróger munkát végzel? Miért vagy munkanélküli?"

Szóval nagyon nehéz motiválnom magamat, ha tök üres az életem.



2017. jan. 26. 23:37
 1/6 anonim ***** válasza:
mit tanulsz? mik a hobbijaid? hány éves vagy?
2017. jan. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azért arra szükség van, hogy barátai legyenek az embernek, mert kell egy pár külső értékelő, aki a helyzetedet máshogy látja és ezt elmondja neked, tanácsokat ad, illetve akinek el tudod mondani a problémáidat.

Te a barátnő miatt teszed függővé az életed további sorsát, holott a nők pont olyan férfit akarnak, akiknek már eleve vannak céljai, ambíciói, ötletei és nem mellesleg nem egy befordult személy.

Egyébként meg elég fiatal vagy még ahhoz, hogy minden sikerüljön, amit akarsz, csak valószínű, a körülötted lévő személyek mások és azok belehajszolnak olyanba, amire te nem vagy képes még, amire nem állsz készen.

2017. jan. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyértelmű, hogy változtatnom kell a helyzetemen, de még azt sem tudom, hogy egyáltalán hol/hogy kezdjem.
2017. jan. 27. 00:07
 4/6 Diavolino44 ***** válasza:
Ördögi kor hol, mondod, változtatni ugy kell, hogy barátokat szerzel elso körben, aztán gyere ide vissza, kérdezgetni.
2017. jan. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne attól függjön már az életed, hogy van-e barátnőd!

A helyzetedet át tudom látni, hasonló helyzetben vagyok (még ha nem is húszas évek közepén), és annak ellenére, hogy nincs barátnőm, rele vagyok tervekkel, célokkal, imádom a munkám, a hobbijaim, néha arra gondolok, hogy bele se ferne, hogy legyen mellettem valaki. Aztán, hogy ezekből mi valósul meg, meg mikor jön az életembe olyan lány, akinek hajlandó lennék "helyet szorítani", az majd kiderül.

Szóval, fel a fejjel, tűzz ki célokat! Egyetemre jársz? Következő félévre csinálj 4,5 feletti átlagot! Nincs hobbid, üresek az estéid? Nyomj le minden este 2×20 fekvőtámaszt, kb. 10 percbe telik, és még jót is tesz hosszú távon. Nincsenek barátaid? Menj el koncertre (bármilyen más társasági eseményekre), csapódj hozzá kisebb csoportokhoz, ismerkedj! Összegezve, rakd rendbe az életed, legyen értelme, akkor a lányok is vonzóbbnak tartanak valamiért.

2017. jan. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tanulsz, akkor fogj egy könyvet, ami leköt és olvass, vagy csinálj fekvőtámaszt. Én is ezt teszem. Vannak az életben hullámvölgyek, ezeken át kell lendülni.
2017. jan. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!